Advert
Advert
Advert

Urfa'da Fatma Turan yılın kadını seçildi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Haliliye Belediyesi tarafından temsili olarak yılın kadını seçilen Fatma Turan’ı evinde ziyaret etti.

Urfa'da Fatma Turan yılın kadını seçildi
Urfa'da Fatma Turan yılın kadını seçildiBaşkan Fevzi Demirkol, Haliliye Belediyesi tarafından yılın kadını seçilen Fatma Turan’ı evinde ziyaret etti. Ev sahibi Hikmet Turan tarafından karşılanan Başkan Demirkol, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla da Fatma Turan’a çiçek taktim etti. Haliliye Belediyesi tarafından kentte ilk defa uygulanmaya başlanan evde bakım hizmetinden de yararlanan yaşlı çit, bu hizmeti gerçekleştirdikleri ve evlerini ziyaret ettiği için Başkan Demirkol’a teşekkürlerini iletti. Ev sahipleriyle bir süre sohbet eden Başkan Demirkol, gelecek her talebe anında karşılık vereceklerini söyledi.

Yılın kadını seçilen Fatma Turan, “Belediye başkanımızdan Allah razı olsun. Belediye geliyor evimizin temizliğini yapıyor, güzel de yapıyorlar, işlerini beğeniyorum. Çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ev sahibi Hikmet Turan ise, “Evde bakım çok büyük bir hizmettir. Allah yapandan, yaptırandan razı olsun. Bu işten çok razıyız. Bizim elimizden tuttular, Allah sizlerin de elinizden tutmayı nasip etsin. Geliyorlar evimizi temizliyorlar, bakımını yapıyorlar. Allah razı olsun” diye konuştu.

Evde bakım hizmetiyle ilgili bilgi veren Başkan Demirkol da, şunları kaydetti:
“Haliliye Belediyesi olarak madden muhtaç olsa da olmasa da, sağlığını kaybetmiş ve kendi kişisel ihtiyaçlarını temin edemeyecek, evinin temizliğini yapamayacak durumdaki halkımızın hizmetine sunulmak üzere evde bakım hizmeti başlattık. Sloganımız yanınızdayız. Ekiplerimiz geldikleri evde, evin her türlü ihtiyacını karşılıyor. Haliliye Belediyesi olarak dua alacak bütün hizmetlerde varız. Yine ilklerin belediyesi olduğumuz için yine ilk defa Haliliye Belediyesi tarafından uygulanan bir hizmettir.”

Fatma Turan’ın yılın kadını seçtiklerini vurgulayan Başkan Demirkol, konuşmasını şöyle tamamladı:
“Biz bu yıl, yılın kadını uygulamasında Fatma Turan ablamızı seçtik. Fatma Turan ablamız, sağlığını kaybetmiş olsa da, hayata olan umudunu ve maneviyata olan inancını muhafaza ederek yaşamaktadır. Bu umudu için bu insanlarla barışık yaşadığı için yılın kadını olarak Fatma Turan ablamızı seçtik. Ev sahibimiz Hikmet Turan abimize de teşekkür ediyoruz.”

Başkan Demirkol, sohbetin ardından evden ayrıldı.

Urfa Fatma Turan Başkan Fevzi Demirkol Haliliye Belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması