Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Urfa'da Enerji Kesintisi

Urfa'da Enerji Kesintisi

Giriş Tarihi: 14 Kasım 2012 Çarşamba 21:05
Urfa'da Enerji KesintisiDicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan trafoların güç yükseltimi ve mevcut olan trafoların yenileriyle değişimi yapılacaktır.

Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 15.11.2012 tarihinde 12.00-16.00 saatleri arasında çalışma yapılacağından dolayı Atatürk Bulvarı ve Çevresi, Karaköprü Şerevler Mahallesi ve civarı belirtilen yerlerde enerji kesintisi olacaktır.

Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş. Şanlıurfa İl Müdürlüğü Sorumluluk alanı içerisinde bulunan trafoların güç yükseltimi ve mevcut olan trafoların yenileriyle değişimi yapılacaktır.

Şehir arıza İşletme Şefliği kontrolü altında bu işin yapılabilmesi için 15.11.2012 tarihinde 07.00-12.00 saatleri arasında çalışma yapılacağından dolayı Ahmet Erseven MahKaptan Halı Saha ve Civan 2351. sok ve 2335. Sok Civarı belirtilen yerlerde enerji kesintisi olacaktır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com