Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfa'da en anlamlı 23. Nisan kutlaması

Urfa'da en anlamlı 23. Nisan kutlaması

Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük, Milli Eğitim Müdürü Metin İlcini katıldığı ve bu yıl 6.sını düzenlenen Zihin Engelliler 23. Nisan Şenliğine bu yılda öğrencilerle birlikte doyasıya eğlendiler.

Giriş Tarihi: 24 Nisan 2014 Perşembe 06:53
Urfa'da en anlamlı 23. Nisan kutlaması

Bayramların birlik ve beraberliğimizi pekiştirdiğimiz, millet olarak tasada ve kıvançta bir olduğumuz günlerdir diyen Şanlıurfa Eğitim Uygulama ve İş Eğitim Merkezi ve Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi müdürü İsa Temelci; “Bizlere bu cennet vatanı, canları ve kanları pahasına emanet eden atalarımızın emanetlerini nasıl daha iyi koruyarak ve geliştirerek yarınlara taşıyabileceğimizi konuşmalıyız” dedi. Engelli ailelere seslenerek çektiğiniz tüm sıkıntılara rağmen gösterdiğiniz özveri ve sabır çalışma azmi için velilere teşekkür etti.

Okul öğretmenlerinden Abdullah Yıldız ise; "Öğrencilerin içinde olan cevheri parlattık. Engelli örgencilerle çalışmanın zevkli ve ümit verici olduğunu ve eğitimde müziğin ve çalgı aletlerinin etkili bir eğitim modeli olduğunu” söyledi.

23. Nisan bayramında engelli öğrencilerle kutlama yaptığı için bayramın daha da anlamlı olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Engelli örgencilerin eğitimi için her anlamda destek olduklarını ve ailelerinin de desteğe ve yardıma ihtiyacı olduğunu söyledi.

 

Şanlıurfa Valisi İzettin Küçük ise günün anlam ve önemini ifade eden bir konuşma yaptı. Küçük, engelliler hakkında ve aileleri hakkında olumlu ve müjdeli bir haber vererek engelli vatandaşlar için bakım evi sözü verdi.

www.balikligol.com / Özel haber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Müdür Veysel Tipioğlu çağrıya sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com