Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfa’da Elektrik borcu olanlara müjde!

Urfa’da Elektrik borcu olanlara müjde!

Şanlıurfa özelleştirilen elektrk ihalesini alan Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş Elektrik abonelerin eski borçlarına ait anaparanın peşin ödenmesi kaydıyla 31.07.2013 tarihine kadar gecikme faizleri affedileceğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 15 Temmuz 2013 Pazartesi 14:47
Urfa’da Elektrik borcu olanlara müjde!


Dicle Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan yazılı açıklamada: “özelleştirilerek Ortak Girişim Grubumuz tarafından 01.07.2013 tarihi itibarı ile fiilen devralınmıştır.
Faaliyet bölgemiz kapsamındaki Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak illerimizdeki elektrik dağıtım ve perakende satış hizmetleri Dicle EDAŞ ve Dicle EPSAŞ şirketlerimiz tarafından yürütülecektir. Abonelerimizle yeni bir başlangıç yapmak ve daha kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla önemli çalışmalar yapılmaktadır.
Elektrik abonelerimizin Şirketimize devrolan eski borçlarına ait anaparanın peşin ödenmesi kaydıyla 31.07.2013 tarihine kadar gecikme faizleri affedilecektir. Aksi halde ödenmemiş borçların tahsili amacıyla borçlu abonelerin elektrikleri kesilerek icra yoluyla tahsili yapılacaktır.
Borçlu abonelerin mağdur olmaması için birikmiş elektrik borçlarını faizsiz ödeyerek bu imkândan faydalanmaları menfaatlerine olacaktır” denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emine Atasoy: Urfa’nın kalkınması için yatırıma hazırız

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com