Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık URFA'DA BRANŞ BAZLI UZMAN HEKİM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİ

URFA'DA BRANŞ BAZLI UZMAN HEKİM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİ

Şanlıurfa’da ilk defa branş branş uzman hekimler toplanarak eksik ve ihtiyaç duyulan malzeme ve ekipman eksiklikleri belirlendi. Aynı branşta ayrı hastanede çalışan uzman hekimler bir birleriyle tanıştırılarak bilgi alış verişi yapmaları sağlandı.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2016 Perşembe 10:38
URFA'DA BRANŞ BAZLI UZMAN HEKİM ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİ

 

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği tarafından ilimizde ilk kez düzenlenen branş bazlı tıbbi hizmetler çalıştayı Uzm. Dr. Yunus COŞKUN ve Op. Dr. Ahmet Çağlar BOZKURT koordinatörlüğünde 18.12.2015-09.02.2016 tarihleri arasında gerçekleştirildi.
Çalıştay da ilimizde verilen sağlık hizmetlerini kalite ve çeşitliliğini arttırmak ve hastanelerimizde ihtiyaç duyulan tıbbi donanım ve cihaz eksikliklerinin giderilmesi hedeflendi. Hastanelerimizde görev yapan branş uzman hekimlerimizin birbirleriyle ve genel sekreterliğimiz çalışanlarıyla tanışmaları sağlandı. Hekimlerimizin talep ve problemleri birinci ağızdan dinlenmesi ve sağlık hizmet sunumundaki problemleri hızla çözülmesi için çalışmalara başlandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eski Başhekim Hasan Karsen’e Plaket

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com