Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfada bir günde 6 kişi evden kaçtı

Urfada bir günde 6 kişi evden kaçtı

Giriş Tarihi: 29 Mart 2011 Salı 22:47
Urfada bir günde 6 kişi evden kaçtı

Evden kaçmak moda oldu. Şanlıurfa'da bir günde 6 kişi evden kaçtı.

Alınan bilgiye göre dün Şanlıurfa Merkezde ayrı adreslerde beş kişi evden kaçtığı bildirildi.

İlk olay Eyüpnebi Mahallesinde meydana geldi. Eyyübiye 50.cı yıl polis merkezine H. P.  “Kız kardeşinin kayıp” olduğunu bildirdi. İddiaya göre evden çıkan 20 yaşındaki F. P.’nin bir daha eve dönemdiği ve nereye gittiğinin belirlenmediği tespit edildi.

İkinci olay, Karşıyaka Mahalesinde sabah saatlerinde meydana geldiği bildirildi. İddiaya göre, M. Y. İsimli şahıs, eşinin kaybolduğunu bildirdi. Sabah evden çıkan 23 yaşındaki A. Y. İsimli Kilis doğumlu kadının eve dönmediği ve ulaşılmadığını ifade etti.

Üçüncü olay, Şen evler Mahallesi Sosyal Rehabilitasyon merkezinde meydana geldi Burada yatılı bulunan 24 yaşındaki F. D ile 19 yaşındaki E. D. isimli iki kız kardeşin yurttan ayrılarak bir daha dönmediği bildirildi. Kızlarının bulunması için baba, emniyet güçlerine başvuruda bulundu.

Dördüncü olay, Paşabağı mahalesinde meydana geldi. İddiaya göre evden ayrılan 24 yaşındaki K. K. İsimli erkek şahıstan haber alınmadığı bildirildi.

Beşinci olay, Devteşti mahalesinde meydana geldi. İddiaya göre, 22 yaşındaki M. T.’nin işsiz ve siyasi bir partinin üyesi olduğu, bu nedenle yurtdışına çıkmış olabileceği gerekçesi ile baba, kayıp oğlunun bulunması için Polise başvuruda bulundu.

Şanlıurfa'da bir günde 6 kişinin evden kaçışıyla ilgili olarak Emniyet Güçleri soruşturma başlattı.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Harran Üniversitesi Aşçıları Yeni Bir Ödül Aldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com