Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa'da Bayanlar; Siyasette biz de varız

Urfa'da Bayanlar; Siyasette biz de varız

Urfalı bayanlar SKM'de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayını ziyaret ettiler.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2013 Çarşamba 22:30
Urfa'da Bayanlar; Siyasette biz de varız

Aralarında AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Aday Adayı Aysel Bilir, AK Parti Halillye Belediye Başkan Aday Adayı Fatma Akcan, AK Parti Haliliye Belediye Başkan aday adayı Sibel Sakızcı, AK Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Av.Tuba Pınar Demir, aynı zamanda AK Parti Kadın Kolları üyesi olan bazı bayanlar SKM'de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayını ziyaret ettiler.

 

 

El Birliği Derneğinin “Siyasette Bizde Varız” projesine katılan çok sayıda bayanlar, beraberlerinde birkaç Mahalle Muhtarı ile birlikte SKM'de Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayını ziyaret ettiler.

Kadınların önemi bilinsin
Dernek Başkanı Handan Karataş ve beraberindekiler, artık Urfalı kadınların da siyasette var olduğunun bilinmesini ve bu seçimde AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç’e destek olduklarını belirttiler.
Ziyarette konuşan El Birliği DerneğiBaşkanı Handan Karataş, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’i Valiliğinden tanıdıklarını belirterek, gerçekten Valilik kapısını herkese açmış olduğunu, kendilerinin de dernek olarak hazırladıkları 3-4 projeye destek olduklarını hatırlatarak, “Biz Celalettin Beyi çalışkan, herkesin sorunlarına eğilen, ilgilenen, millet için Allah rızasını gözeterek çalışan, çok çalışkan biri olduğu için biz kadınlar olarak kendisine her zaman destek olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Artık siyasette bizde varız. Kadınların önemi bilinsin. Sağ olsunlar birkaç mahalle muhtarımız azaları arasında kadınlarımıza yervereceklerini söylediler. Onlara da huzurlarınızda teşekkür ediyoruz” dedi.

Belediyede kadınlarla ilgili ayrı bir birim oluşturacağız
Kadınlara her zaman çok değer verdiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç,“Anne olan, düne kadar hiçbir hak ve hukuku tanınmayan Urfalı kadınlarımızın bu hareketi, ‘Siyasette bizde varız’ demeleri çok önemli. Bu değişimin ve bu dönemin önünü açmamız lazım. Sonuca yaklaştığımız an çok zorluklarla karşılaşacağız. Hayatın her halinde kadınlarımızla, eşlerinizle, gençlerimizle hep birlikte, el ele çalışacağız. Allah yardımcımız olsun. Tempomuzu arttıracağız” dedi.
Çalışmalarını süratle davam ettireceklerini ve kadınlara da çok önem verdiklerini belirten Güvenç, “1 Nisan 2014’ten itibaren kadınlarla, kültürle, sporla ilgili başlı başına birimler kurup, yaklaşık 400 trilyon lira gibi büyük bütçe ayıracağız. Kadın Derneklerimizle oturup neler yapacağımızı belirleyeceğiz. Bu işin başına da bir kadın getireceğiz. Kadınların halinden kadınlar anlar” diye konuştu.
Konuşmaların ardından, El Birliği Derneği Başkanı Handan Karataş ve Dernek üyeleri AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Celalettin Güvenç’le topluca hatıra fotoğrafı çektirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com