Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfa'da Apaçi Gençlik ve Madde Bağımlılığı Konferans verildi

Urfa'da Apaçi Gençlik ve Madde Bağımlılığı Konferans verildi

ŞANLIURFA/ Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nin organizasyonunda Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN tarafından Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda öğretmenlere yönelik "Apaçi Gençlik ve Madde Bağımlılığı" konulu Konferans verildi.

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2017 Çarşamba 16:16
Urfa'da Apaçi Gençlik ve Madde Bağımlılığı Konferans verildi

Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nin organizasyonunda Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN tarafından Büyükşehir Belediyesi Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda öğretmenlere yönelik "Apaçi Gençlik ve Madde Bağımlılığı" konulu Konferans verildi.
Konferansa İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DEMİR, şube müdürleri ve öğretmenler katıldılar. Konferansta bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İLCİ konuşmasında ortak değerlerimizi paylaşma ve ortak gelecek inşa etmek adına duygu ve düşüncelerimizi birbirimizle paylaşmamız gerektiğini bu vesile ile bu tür konferansların hayırlara vesile olmasını, Apaçi Gençlik konulu konferansın gençlerimize yeni kapılar açmasını temenni ederek emeği geçen herkese teşekkür etti.
Konferansta madde bağımlılarının yaşamlarına girerek onların duygu ve düşüncelerine bire bir tanık olarak yaşadıklarını ve bu gençlerimiz için yapılması gerekenleri, öğretmenlerin öğrenciler üzerindeki etkinliklerini kullanmaları için yapmaları gerekenleri anlatarak tavsiyelerde bulunan Doç. Dr. Ömer Miraç YAMAN verdiği konferansla dinleyenler tarafından beğeniyle karşılandı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com