Advert
Advert
Advert

Urfa'da AK Parti’ye Büyük Katılım

Şanlıurfa'da 1 Kasım seçimleri öncesinde AK partiye katılımlar devam ederken en büyük katılım dün gerçekleşti. HDP, CHP, MHP ve Saadetten çok sayıda partili AK Partiye geçtiler.

Urfa'da AK Parti’ye Büyük Katılım
Urfa'da AK Parti’ye Büyük Katılım

HDP Harran İlçe Başkanı Ahmet Güvenç, CHP Harran eski İlçe Başkanı Ahmet Akban, MHP Belediye Meclis üyesi Mustafa Şahin ile Saadet Partisi Belediye Meclis üyesi adayı Mehmet Çiçek düzenlenen törenle Ak Parti’ye katıldı.
Akşehrinç köyünde düzenlenen katılım töreninde konuşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik, “Muhalefetin hali ortada. Ülkeyi yönetmeye takatleri de yok, kadroları da uygun değil. AK Parti, Türkiye’nin partisi, Kurulduğu günden beri ülkenin her tarafında hizmet üretmeye devam ediyor. Pek çok kronik sorunu çözdük. Daha gidecek çok yolumuz var. İstikrarı sürdürmemiz, huzuru korumamız gerek. Bu noktada herkese çok önemli görevler düşüyor. Ancak bu sayede bu şehrin, bu ülkenin sorunlarını çözeriz” diye konuştu.
AK Partiye katılımlarından dolayı HDP, MHP, CHP ve Saadet yöneticilerine tek tek teşekkür eden Faruk Çelik, parti rozetlerini taktı.
Katılım törenine AK Parti İl Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti Milletvekili Halil Özcan, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz ve Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan ile çok sayıda vatandaş katıldı.

HDP CHP MHP Saadet AK Parti Urfa Harran Ahmet Güvenç Ahmet Akban Mustafa Şahin Mehmet Çiçek Zeynel Abidin Beyazgül Halil Özcan Faruk Çelik Nihat Çiftçi Mehmet Özyavuz Abdülhakim Ayhan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!