Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfa'da 8 milyar 684 milyon tl yatırım

Urfa'da 8 milyar 684 milyon tl yatırım

Vali Güvenç; “Şanlıurfa’da 2012 yılında gerçekleştirilen yatırım programına göre 607 projenin 8 milyar 684 milyon 393 bin TL ile gerçekleşti” dedi.

Giriş Tarihi: 22 Ekim 2012 Pazartesi 19:29
Urfa'da 8 milyar 684 milyon tl yatırım

Koordinasyon Kurulu dördüncü dönem Genel Değerlendirme Toplantısında konuşan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Şanlıurfa’da 2012 yılında gerçekleştirilen yatırım programına göre 607 projenin 8 milyar 684 milyon 393 bin TL olduğunu ve dönem sonu itibariyle nakdi gerçekleşmenin yüzde 47,1 olduğunu söyledi.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, 4. dönem toplantısının hayırlı uğurlu olmasını diledi. Vali Güvenç, Şanlıurfa’da 2012 yılında gerçekleştirilen yatırım programına göre 607 projenin 8 milyar 684 milyon 393 bin TL olduğunu ve dönem sonu itibariyle nakdi gerçekleşmenin yüzde 47,1 olduğunu söyledi.

Vali Güvenç, Şanlıurfa’nın geniş coğrafyasından dolayı Karayolları Bölge Müdürlüğünden yol çalışmalarına hız verilmesini istedi.

 

Vali Güvenç, yeni yapılan çevre yollarını vatandaşların kullandığını, her hangi bir kaza olmaması için Karayollarının ışıklandırma ve üst yapı çalışmalarını ivedi bir şekilde yapmaları talimatını verdi.

 

Şanlıurfa Belediyesi,  Harran Üniversitesi, İl Özel İdaresi, GAP İdaresi, Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü, DSİ 15. Bölge Müdürlüğü, TEİAŞ, DEDAŞ, İller Bankası Devlet Demir Yolları ve Orman bölge müdürlüğü yetkilileri kurumlarının yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da kuraklık samanı vurdu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com