Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Urfa’da 6 Ayda 50 Bin Metrelik İçme Suyu Hattı Döşendi

Urfa’da 6 Ayda 50 Bin Metrelik İçme Suyu Hattı Döşendi

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren ŞUSKİ; ilçelerde 100 yıllık alt yapı sorunlarını çözüme kavuştururken, kent merkezinde ise son 6 ayda 50 bin metrelik içme suyu hattı döşeme çalışması gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 23 Haziran 2016 Perşembe 15:18
Urfa’da 6 Ayda 50 Bin Metrelik İçme Suyu Hattı DöşendiŞanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ), kent merkezinde gerçekleştirdiği içme suyu hattı döşeme çalışmalarını sürdürüyor.
ŞUSKİ, içme suyu problemini içme suyu hattı döşeme çalışmasıyla ortadan kaldırarak, yüksek kot oranına sahip mahallelerde su alamayan bölgelerin ihtiyacının da giderilmesini hedefliyor.
Sorunun kalıcı bir şekilde çözülmesi için tekniğine uygun ve planlı olarak çalışan ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, sokak sokak çalışarak sert zemine sahip olan kayalık bölgelerde de içme suyu hattı döşemek için büyük uğraşlar veriyor.
Kentleşmeyle birlikte mevcut ihtiyacı karşılamak için içme suyu hattı, ŞUSKİ tarafından gerçekleştirilen çalışmayla iyileştiriliyor. ŞUSKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerce 2016 yılının ilk 6 ayında 50 bin metre içme suyu hat döşemesi tamamlandı. Çalışmaların yıl sonuna kadar yoğun bir şekilde devam edilmesi hedefleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İran'da neler oluyor? Devrim muhafızları karargahı ateşe verildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com