Advert
Advert
Advert

Urfa'da 500 Çağrı Merkezi Elemanı alınacak!

Çalışma ve İş Kurumu Şanlıurfa İl Müdürlüğü ve Tempo Çağrı Merkezi Genel Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen Çağrı Merkezi faaliyeti için 500 kişilik anlaşma imzalandı.

Urfa'da 500 Çağrı Merkezi Elemanı alınacak!
Urfa'da 500 Çağrı Merkezi Elemanı alınacak!

Tempo Çağrı Merkezi Genel Müdürü Cemal Akar, İnsan Kaynakları Yönetimi Direktörü Özgül Toplan ve beraberindeki yöneticiler İşkur Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda’yı makamında ziyaret ederek projeyle ilgili 500 istihdamlık kurs programı anlaşmasını imzaladılar.

Konuyla ilgili açıklama yapan İşkur İl Müdürü Necdet Karasevda;

‘’Şanlıurfa ilinde işsizliğin azaltılması ve istihdamın sağlanması için Bakanımızla, Valimizle ve Milletvekillerimizle çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Bizler işkur ailesi olarak her zaman vatandaşların hizmetindeyiz. Gecemizi gündüzümüze katıp işsiz vatandaşlarımızın iş bulma ve ekonomik özgürlüklerini kazanmaları için çalışıyoruz. Çalışmalarımız bu tür faaliyetlerle sınırlı kalmayacak. Çok daha güzel projeler ve faaliyetlerle 2013 yılında da İşkur hizmette olacaktır. Yapılan bu anlaşmayla birlikte sosyal sorumluluk çerçevesi içerisinde elemanların % 70’ini bayanlar ve engelli bireyler oluşturacaktır. Anlaşmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.

Türkiyenin üç ilinde yürütülmekte olan çağrı merkezi faaliyetini 2013 yılı içerisinde Şanlıurfa’da büyütmeyi planlayan ekip ilk etapta 200 koltukluk bir yatırım yapılacağını ve bu yatırımın ocak ayında tamamlancağını bildirdi. Yıl içerisinde hedeflenen vizyonun sağlanması için İşkur işbirliği ile 500 koltukluk bir kapasitenin elde edileceğini ve ilk etap eleman alımlarının işkur üzerinden yapılacağını belirten Tempo Çağrı Merkezi Genel Müdürü Cemal Akar verdikleri desteklerden dolayı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e, Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’e, Şanlıurfa Milletvekilleri’ne ve kapılarını sonuna kadar açıp gösterdikleri mükemmel ilgiden dolayı başta İşkur Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda olmak üzere tüm İşkur personeline teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..