Advert
Advert
Advert

Urfa zarar görmeye devam ediyor

2015 yılından beri Haziran-Temmuz aylarında GAP Havalimanı’ndan Almanya’nın Hannover kentine direkt uçuş yapan Sun Express de uçuş programından çıkarıldığı öğrenildi.

Urfa zarar görmeye devam ediyor
Urfa zarar görmeye devam ediyor admin

 

(ŞANLIURFA-RUHA AJANS) 2015 yılından beri Haziran-Temmuz aylarında GAP Havalimanı’ndan Almanya’nın Hannover kentine direkt uçuş yapan Sun Express de uçuş programından çıkarıldığı öğrenildi.

Urfa’da uçuş seferlerinin az olması, turizmin canlanmasını yavaşlatan nedenlerden biridir. Buna karşılık Urfa’nın daha fazla turist çekmesi adına uygun saatlerde uçak seferlerinin artması gerekirken son günlerde tam tersine diğer uçak firmaları da uçuş seferlerini iptal etmeye devam ediyor.

Uçak seferlerinin iptal edilmesine tepkiler çığ büyürken, devam eden uçuş iptallerinin önü kesilemiyor. Ardarda uçuş seferlerinin iptal edilmesine son olarak Sun Express dahil oldu.

İBRE KOMŞU İLLE ÇEVRİLDİ

Şirketin 2015 ve 2016 yıllarında gerçekleştirilen uçak seferlerinde hedeflediği doluluk oranına ulaşamadığı, bu nedenle ibreyi Gaziantep‘e çevirdiği öğrenildi.

Şirketin Gaziantep-Hannover arasındaki karşılıklı uçak seferleri 29 Haziran‘da (Kalkış: 05.20 – Varış: 08.35) başlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasurfalı     2017-05-15 Bende isotadama sonuna kadar katiliyorum.
İsotadam     2017-05-15 Sayın adı meçhul isterse havaalanı kapansın oyumuzun rengi değişmez. Fitne çıkarma önemli.olan istikrar ve ülkenin kalkınması Urfa ya uçak inse ne olur inmese ne olur
adi meçhul     2017-05-14 Seçim zamanında gelip oy isteyen o vekillerimiz nerede şimdi 24 saat bizi rahatsız eden telefonda mesaj atan sizlere soruyorum ey Urfali siz nerdesiniz bunların hesabını kim soracak bu vekillerden havalimanı şimdide uçak seferleri gayri siz düşünün
Angutbey     2017-05-14 Urfa havaalanı kapatılmalı. Ayntepte birsürü uçuş var Ordan binerik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Vali Erin, Şehit Ailelerini Evlerinde Ziyaret Etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti
Şanlıurfa’da, yeni evli genç intihar etti