Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa Valiliğinden Flaş Karar! her türlüsü yasaklandı...

Urfa Valiliğinden Flaş Karar! her türlüsü yasaklandı...

Şanlıurfa Valiliği almış olduğu kararla 15 Temmuz ile 25 Temmuz 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa il merkezi ve tüm ilçelerinde "her türlüsünün" yasaklandığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 14 Temmuz 2016 Perşembe 17:06
Urfa Valiliğinden Flaş Karar! her türlüsü yasaklandı...

Şanlıurfa Valiliği almış olduğu kararla birlikte yapılması muhtemel her türlü yürüyüş, basın açıklaması, miting, çadır kurma, stant açma ve benzeri türdeki tüm etkinlikler 15 Temmuz ile 25 Temmuz 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa il merkezi ve tüm ilçelerinde yapılmasdını yasakladı.

VALİLİKTEN YAZILI OLARAK YAPILAN AÇIKLAMADA ŞÖYLE DENİLDİ:

5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/C maddesi ve 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun 17. maddesine istinaden diğer illerden katılımlarla birlikte yapılması muhtemel her türlü yürüyüş, basın açıklaması, miting, çadır kurma, stant açma ve benzeri türdeki tüm etkinlikler 15 Temmuz ile 25 Temmuz 2016 tarihleri arasında Şanlıurfa il merkezi ve tüm ilçelerinde yasaklanmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com