Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Urfa Toplu Taşımada Bu da oldu!

Urfa Toplu Taşımada Bu da oldu!

Şanlıurfa Belediyesi ve BELSAN A.Ş Bayram'da ücretsiz yapılacak toplu taşımayı "Kadir Gecesi"nde de yapacağını duyurdu.

Giriş Tarihi: 2 Ağustos 2013 Cuma 11:56
Urfa Toplu Taşımada Bu da oldu!

Şanlıurfa Belediyesi ve BELSAN A.Ş Mübarek Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nda belediyeye ait toplu taşıma araçlarının halka ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.
Şanlıurfa Belediyesi olarak tek amaçlarının halka hizmet etmek olduğunu kaydeden Belediye Başkan Yardımcısı Emin İzol, “Toplu taşıma araçlarımız Kadir Gecesi iftardan sonra ve Bayramın 1.2.3 günü halkımıza ücretsiz hizmet verecektir” dedi.


Halkın memnuniyetini daha da artırmak amacıyla bu tür kampanyalara sık sık yer verdiklerini ifade eden İzol, hemşerilerinin Ramazan Bayramını kutladığını söyledi.
İzol “Şanlıurfalı hemşerilerimin Ramazan Bayramını kutluyorum. Bu ramazan bayramının hem halkımıza hem memleketimize hem de İslam âlemine hayırlar getirmesini diliyorum. Belediye olarak biz sürekli halkın sürekli hizmetinde olan bir belediyeyiz. Amacımız halkı sürekli memnun kılmak. Bu vesileyle Toplu taşıma araçlarımız Kadir Gecesi iftardan sonra ve Bayramın 1.2.3 günü halkımıza ücretsiz hizmet verecektir” diye konuştu.


25 ADET 12 MT’LİK OTOBÜS ALIMI İHALE EDİLİYOR
Toplu taşımada halkın memnuniyetine büyük önem verdiklerini belirten İzol, Ağustos’un 27’sinde 12 metrelik 25 Adet otobüs satın almak için ihale yapacakları müjdesini verdi.


Halka verdikleri sözü yerine getirmenin mutluluğu içersinde olduklarını kaydeden İzo, “Halkımıza sözümüz var. Dedik ki biz toplu taşıma düzenini sürekli hale getireceğiz. Bu ayın 27’sinde belediye olarak 25 tane 12 mt lik toplu taşıma aracının ihalesini gerçekleştirmiş olacağız. Bu araçlarımızla birlikte Karaköprü, TOKİ ve Osmanbey Kampüsü güzergâhlarındaki araç sayısını artıracağız. Böylelikle toplu taşımada halkın memnuniyetini en üst noktalara getirmiş olacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com