Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Urfa STK'larından Eren Erdeme Sert Tepki

Urfa STK'larından Eren Erdeme Sert Tepki

Sivil Toplum İzleme Platform ve Şanlıurfa sebze meyve komisyoncuları derneği (Şasemkom) Başkanı Faruk Akbaş, ve Şanlıurfa Şehit Aileler Dernek Başkanından CHP'li Vekil Eren Erdem'e set tepki gösterdiler.

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2015 Çarşamba 08:56
Urfa STK'larından Eren Erdeme Sert Tepki

CHP Milletvekili Eren Erdem, Rusya devlet televizyonuna röportaj verip ülkesi hakkında düşmanın bile aklına gelmeyecek iftiralarda bulunmasına Şanlıurfalı Sivil toplum Kuruluşları sert tepki gösterdiler.

EN AĞIR ŞEKİLDE DIŞLANMALI

Her dönem malesef, millete, devlete, düşman tipler, ortaya çıktığına dikkat çeken  Sivil Toplum İzleme Platformu Başkanı Faruk Akbaş; "Sayın Kılıçdaroğlu ziyaretime geldiğinde, "niçin Urfa'dan vekil çıkaramıyoruz" demişti. bu hainler var oldukça zor demiştik. Her dönem malesef, millete, devlete, düşman tipler, ortaya çıkar, bu sayede, kendi reklamını yaparlar. Yoksa kim tanır bunları bu tür milletin gönlünde yara açan söylem sahiplerine fırsat verilmemeli. En ağır şekilde dışlanmalıdır" diyerek sert tepki gösterdi.

VATAN HAİNİ İHRAÇ EDİLSİN!

Cumhuriyet savcılarını göreve davet eden Şehit Aileler Dernek Başkanı Mehmet Yavuz; "Vatan Haini Chp Milletvekili Eren Erdem İçin Cumhuriyet Savcılarımızı Göreve Davet Ediyoruz. Gereken Cezanın Verilip Milletvekilliği Hemen Düşürülüp CHP'den Bekentimiz Hemen Partiden İhraç Edilsin" dedi.

EREN ERDEM NE DEMİŞTİ?

 

Düşürülen Rus uçağından sonra İlişkilerin oldukça gergin olduğu bir dönemde Rus televizyonuna konuşan Eren Erdem, 2013 yılında Şam'ın doğusunda bulunan Guta'da yaklaşık 1800 kişinin hayatını kaybettiği Guta katliamında kullanılan Sarin gazının da Türkiye'den gittiğini iddia etmişti.

www.balikligol.com ÖZEL HABER

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com