Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa STK'ları yola çıktılar

Urfa STK'ları yola çıktılar

Şanlıurfa'dan 85 sivil toplum örgütleri Bugün öğlen saatlerinde çözüm sürecine ilişkin Diyarbakır'da yapılacak olan basın açıklamasına katılmak için İHH önünden hareket ettiler.

Giriş Tarihi: 10 Ocak 2015 Cumartesi 08:38
Urfa STK'ları yola çıktılar

Diyarbakır'da yapılacak olan basın açıklamasına katılmak üzere İHH Şanlıurfa Şubesi önünde basına açıklama yapan İl Temsilcisi Behçet Atila; "toplamda Şanlıurfa il ve ilçelerden bugünki toplantıya 185 STK Yöneticisinin imza verdiği açılama için 85 STK  katılacaklar.

Bugün ki basın açıklamasına doğu ve güneydoğu bölgesindeki tüm illerin katılması bekleniyor. Amacımız barış sürecine katkı sağlamaktır. " diye konuştu.

Şanlıurfa'dan katılan STK'larla beraber katılacak olan kanaat önderi ve akademisyenler Cüneyt Gökçe ise burada yaptığı konuşmada; " bu barış sürecine katkı sağlamak amacıyla katılıyorum. Barış süreci devam etmeli ve nihayete ermeli. Artık bölgede kan ve gözyaşlarını akmasın. İnsanlar ölmesin istiyorum " dedi. Bugün öğlen saat 12;00'de Diyarbakır'da yapılacak olan basın açıklamasına doğu ve güneydoğu bölgesindeki tüm illerin STK'ların katılması bekleniyor. Toplamda 800 STK'nın katılması bekleniyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniye mahallesi’nin trafik çilesi devam ediyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com