Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfa pamuğu artık daha temiz! Temiz yapanlara ödül verildi

Urfa pamuğu artık daha temiz! Temiz yapanlara ödül verildi

Şanlıurfa Ticaret Borsası tarafından Şanlıurfa’da düzenlenen Ulusal Pamuk Konseyi Yönetim Kurulu toplantısında; başarılı çırçır fabrikası sahiplerine Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından plaket takdim edildi.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2016 Salı 21:55
Urfa pamuğu artık daha temiz! Temiz yapanlara ödül verildiŞanlıurfa Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ulusal Pamuk Konseyi Yönetim Kurulu Toplantısında; Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü yetkilileri tarafından, pamuktaki kontaminasyon çalışmalarını anlatan bir sunum gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen sunumun ardından  Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde kurulan, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünün de yer aldığı  Pamuk Kirliliğini önleme komisyonun tarlalarda yaptığı denetimler ve denetimlerde karşılaşılan zorluklar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.


Pamuk Kirliliğini Önleme Komisyonunun başarılı çalışmaları sonucu, Şanlıurfa pamuğunun istenilen kaliteyi yakaladığı kaydedildi.
Gerçekleştirilen istişarenin ardından Pamuk Kirliliğini Önleme Komisyonunun belirlediği kriterleri başarıyla uygulayan fabrikalara plaket verildi.
 
Denetim sonucu başarılı olan  Doğuş Tekstil, Berrak Tesktil, Dicle Tekstil, Paksan Tesktil, Aktaş Tekstil ve Akkucak Tekstil’e Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Barış Kocagöz, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Necip Özgökçe,  tarafından plaket takdim edildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com