Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa Orman Bölge müdürlüğü hizmet içi eğitimini tamamladı

Urfa Orman Bölge müdürlüğü hizmet içi eğitimini tamamladı

Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü çalışanlarına eğitim semineri verdi. Urfa GAPTEM'de verilen 2016 yılı Hizmet İçi Eğitim Semineri dizisi 3 gün sürdü.

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2016 Çarşamba 09:47
Urfa Orman Bölge müdürlüğü hizmet içi eğitimini tamamladı


Şanlıurfa Orman Bölge Müdürlüğü 2016 yılı Hizmet İçi Eğitim Semineri 17-19 Şubat tarihleri arasında GAPTEM yapıldı. Bölge Müdürlüğümüz bünyesinde yer alan şeflere yönelik düzenlenen eğitim seminerinde, Şube Müdürlerimizin sunumları ve kendi çalışma konuları hakkında üç gün boyunca verdikleri eğitim sona erdi.

Kapanış konuşmasını yapan Şanlıurfa Orman Bölge Müdürü Ahmet ÜNVER, "2015 yılının Bölge Müdürlüğümüz açısından verimli ve başarılı bir yıl olduğunu belirtti. Bu duruma özveri ile çalışarak katkıda bulunan tüm personele teşekkür ederek, 2016 yılında da yapılan bu eğitimlerle aynı başarıya ulaşılacağına inanıyorum" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com