Advert
Advert
Advert

Tarihi geçmiş bozuk gıdalarla milleti zehirliyorlardı

Şanlıurfa Siverek ilçe zabıta ekiplerince yapılan denetimler sonucu market, bakkal gibi gıda maddelerinin satışı yapıldığı işyerlerinde, reyonlarda satışa sunulmuş halde duran yaklaşık bir ton gıda malzemesi ele geçirildi. zabıta ekipleri tarafından yapılan denetimler sonucunda ele geçirilen 2.5 tarihi geçmiş bozuk gıda maddesi imha edildi.

Tarihi geçmiş bozuk gıdalarla milleti zehirliyorlardı
Tarihi geçmiş bozuk gıdalarla milleti zehirliyorlardıEle geçirilen miladı geçmiş gıda maddeleri İlçe Zabıta Müdürlüğünde toplanılarak, imha edildi.
Konu ile ilgili Siverek Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Baydilli yaptığı açıklamada “ ilçemizde zabıta ekiplerimizce yapılan denetimlerde vatandaşlarımızın sağlığını tehdit eden, başta et ve süt malzemeleri olmak üzere, gazlı içecekler, çocuk mamaları gibi yaklaşık iki buçuk ton gıda maddesine el konularak imha edilmiştir. Vatandaşlarımızın sağlığını önemsiyoruz, daha öncede belirttiğimiz gibi, bu tür sağlıksız koşullarda miladı geçmiş ürünleri satan esnaflarımızı sürekli denetleyeceğiz. Bu konuda gönül isterdi ki esnaflarımızın kendileri miladı geçmiş olan, insan sağlığına zararlı olan malzemeleri kendileri imha etmesidir, ancak bunu yapmadıkları taktirde bizde denetlemelerimizi sık sık yapacağız ve tespit edilen gıda maddelerine el konularak, cezai işlem yapılarak gereğini yapacağız. Bu konuda hassasiyetimizi dile getirmek istiyorum, Belediye olarak bu denetlemelerimizi sık sık yapmaya devam edeceğiz” dedi

Siverek zabıta ekibi 2.5 ton bozuk gıda imha etti urfa Şanlurfa hasan baydilli siverek belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak