Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa Muhacirlerinden Erdoğan'a destek

Urfa Muhacirlerinden Erdoğan'a destek

Giriş Tarihi: 7 Ağustos 2014 Perşembe 16:11
Urfa Muhacirlerinden Erdoğan'a destek

Şanlıurfa Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başbakan ve cumhurbaşkanı adayı Erdoğan'a desteklerini sundu.
Şanlıurfa Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği binasında AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez ve Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç’i ağırlayan dernek başkanı Resul Korkmaz, 10 Ağustosta Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vereceklerini söyledi.


10 AĞUSTOSTA HAKKA HİZMET İÇİN YARIŞALIM
Dernek binasında üyelere hitap eden AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez; “Son günlerde medyada çok güzel bir yazı dolaşıyor. Burada onun ismini de anmadan geçmeyelim hemşerimiz Prof. Dr. Abdullah Ekinci’nin çok güzel bir makalesiydi. Herkesin okumasını isterim. Burada özgürlükten yana olan. Bağımsızlıktan yana olan, hakka hizmette olanların yarışı ile efendilerine hizmet eden, uşaklık eden bir zihniyetin yarışı var. 100 yıl önce dünya bir savaş yaşadı. Adeta bu bölgenin devletleri cetvel ile çizildi. Dün cetvel ile devlet haritası çizenler yine sahnede. Planlarını uygulamaya çalışıyorlar. Şimdi etrafımıza baktığımızda bu plana dur diyen bunlara “one minute” diyen tek kişi Recep Tayyip Erdoğan’dır. Biz 10 ağustosta bu zihniyete dur demezsek uşaklık edenlere hizmet etmiş olacağız. Ama biz 100 yıl önce hataya düştük. Onun karşılığı olarak muhacir kardeşlerimizin sizin yurtlarınız işgal edildi. Ama şunu unutmayalım çok önemli bir sürecin arifesindeyiz. Biz de yanlış yaparsak gidecek hiçbir yerimiz olmaz. Etrafımıza baktığımızda gideceğimiz hiçbir yer yok. Dört yanımız savaş, kan, gözyaşı. Onun için çok önemli bir süreçteyiz. Sizin şahsınızda Resul Beye teşekkür ediyorum” dedi.


MUTLAKA MUHTARA GİDİP SEÇMEN KARTIMIZI ALALIM
Seçmenlere seçmen kartlarını almaları için uyaran Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “30 Mart seçimlerindeki sandıklarımızın bazıları iptal oldu. Dolayısı ile toplam sandık sayımız 3700’den 3200’e düştü. Mutlaka muhtara gidip seçmen kartımızı alalım. Seçmen kartının dağıtımını sağlayalım. Ola ki elinize kart geçmedi. Şanlıurfa İl ve İlçe başkanlıklarını arayalım, öğrenelim. Benim kaydım çıkmadı diye oy kullanmamazlık etmeyelim. Mutlaka çıkar. Çünkü sandık numaraları değişmiş. 500 sandık iptal edilmiş. Sayı azaltılmış. İl ve İlçe Başkanlıklarımızda seçmenlere yardım edecek sistemimiz vardır. Kesinlikle oyunuz vardır. Mutlaka oy kullanalım. Çünkü bir oy bir oydur” diye konuşmasını bitirdi.
AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Süleyman Elgün’de yaptığı konuşmada desteklerinden dolayı Şanlıurfa Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı ve üyelerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com