Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Siyaset Urfa Milletvekili adayları tam liste

Urfa Milletvekili adayları tam liste

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2011 Perşembe 12:22
Urfa Milletvekili adayları tam liste

İşte partilerin Urfa Milletvekili Adayları

Şanlıurfa İlçe Seçim Kurulu Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak olan 24. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinden aday olan Milletvekillerine ait geçici aday listesi açıklandı

İŞTE ADAYLAR…

 

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ (AK PARTİ)

1 Faruk Çelik Yüksek Eğitimci

 2 Seyit           Eyyüpoğlu      Orta    Çiftçi

3 Mehmet Kasım Gülpınar  Yüksek Kamu Görvl

4 Mehmet Akyürek   Orta İşadamı

5 Zeynep Armağan    Uslu    Yüksek Öğretim Üyesi

6 Halil Özcan Yüksek Öğretim Üyesi Yard.Doç.Dr

7 Mahmut Kaçar Yüksek Çevre Müh.

8 Abdulkadir Emin    Önen   Yüksek Üst Düzey Yönetici

9 Yahya Akman Yüksek Avukat

10 Abdulkerim Gök  Yüksek Öğretim Üyesi

1 1 Bekir Eren Yüksek Avukat

12 Zeynep Müjde Sakar Yüksek     İşletmeci

 

DEMOKRAT PARTİ (DP)

1 Mustafa Polat Orta İdareci

2 Şemi Şemsettin Çakır Yüksek     Öğretim Üyesi

3 Namık Kemal Cirit İlk İşletmeci

4 Mehmet Tataş İlk   İşadamı

5 Muzafer Yağmur    Orta    Çiftçi

6 Ş Müslüm   Derici İlk Esnaf

7 Mehmet Emin Atmanoğlu Yüksek Esnaf

8 Ahmet Açmaz İlk   Esnaf

9 Mehmet Bağış Orta Müteahhit

10 Necmettin            Kara    Orta    Serbest

11 Mahmut    Tokmak          İlk       Çiftçi

12 Mehmet    Dam    İlk       Esnaf

                       

CUMHURİYET HALK PARTİSİ (CHP)

1 Ferhat Karataş Yüksek      Avukat

2 Süleyman    Gök     Yüksek Doktor

3 İbrahim Hatipoğlu Yüksek Doktor

4 Naile Şükran Yalçın Orta Emekli

5 Güler Yılmaz Yüksek Yönetici

6 Ömer Çağdaş Orta Serbest

7 Fatma Öztay Orta   Ev Hanımı

8 Emine Müsri İlk Ev Hanımı

9 Ömer Faruk Atbinici Orta Müteahhit

10 Türkan Ayas Orta Gazeteci

11 Mehmet Ekinbaş Orta    Esnaf

12 Mehmet    Özçelik İlk Muhtar

 

MİLLET PARTİSİ (MP)

1 Şeydi Ateş  İlk Müteahhit

2 Haci Ateş    İlk Emekli

3 Ömer Yıldırım İlk Emekli Demiryolcu

4 Haci Kubilay Orta  Emekli

5 Mehmet Akan Yüksek Müteahhit

6 Metin  Dertli Yüksek İnşaat Mühendisi

7 Hüseyin Sivaslıoğlu İlk     İmalatçı

8 Mehmet Gazi Külek İlk    Emekli

9 İbrahim Halil Emrullah     Yüksek Ziraat Mühendisi

10 Aykut İncearık Orta Tüccar

11 Zekiye Nacar İlk  Serbest

12 Nimet Karakaya   Yüksek İşçi

 

SAADET PARTİSİ (SP)    

1 Halil Çiftçi Yüksek Mimar

2 Mehmet Emin Erdimez    Yüksek Emekli

3 Ali   Kaçan Orta    Tüccar

4 Hacı Karadaş İlk     İşçi

5 Ramazan Zeydoğlu Orta   Emekli

6 Mehmet Hanifi      Çelik   İlk       Çiftçi

7 Mehmet Taşçı Orta Şerbet

8 Mehmet Cengiz     Orta    Emekli

9 Faruk Şeyhanlı       İlk       Esnaf

10 Salih Şipak Orta   Serbest Meslek

11 Hasan Çavana Orta Esnaf

12 Mahmut Apaydın Orta    Esnaf

 

HALKIN SESİ PARTİSİ (HSP)

1 Abdurrahman Kırıkçı Yüksek      Mühendis

2 Mahmut Birlik Yüksek     Avukat

3 Mehmet Özmodanlı Orta  Müteahhit

4 Hacı Ömer Faruk   Bayram Yüksek         Ticaret

5 Ahmet Serkan Arici Orta  Müteahhit

6 Faruk Yaşar Orta    Ticaret

7 Gülsen Çölgeçen   Yüksek Bilgisayar Programcısı

8 Mehmet Münir Altıparmak Yüksek Emekli

9 İshak Bıdık Orta    Sanatçı

10 Adnan Altınsulu   Orta    İletişim

11 Mehmet    Kahyaoğlu      Orta    İşadamı

12 Demir Evcin Orta Turizm

 

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP)

1 Muzaffer     Çakmaklı Yüksek İşadamı

2 İbrahim       Özyavuz Orta Yönetici

3 Mahmut Subaşı      Yüksek Tıp Doktoru

4 Ahmet         Keleşabdioğlu           Orta    Serbest

5 Ahmet         Çoban İlk       İş Adamı

6 Aziz Aslan  İlk       İş Adamı

7 Emine         Ağaç   Yüksek           Emekli Öğretmen

8 Ömer           Altınyüzük     Yüksek           Öğretmen

9 Abdullah     Fatiştooglu    Orta    Serbest

10 Fahrettin   Akbaba           Yüksek           Muhasebeci

11 Murat        Erdoğdu         Yüksek           Elektrik Mühendisi

12 Ülkü          Cengiz            Yüksek           Müteahhit

 

DOĞRU YOL PARTİSİ (DYP)   

1 Mevlut        Koyunsever   İlk       Serbest

2 Serdar         Gümüştaş       Orta    Serbest

3 Mehmet Ali            Galyan            Orta    Serbest

4 Nuh  Okur   Orta    Serbest

5 Nuri Uzunağaç       İlk       Serbest

6 Remziye     Akel    Orta    Serbest

7 Celal           Çakın  Orta    Serbest

8 Mehmet Sami        Doğan İlk       Serbest

9 Hikmet        Kılıç   Orta    Serbest

10 Hasan        Merey İlk       Serbest

11 Kadri         Uruk   İlk       Serbest

12 Fevzi         Saz      İlk       Serbest

 

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ (TKP)

1 Ömer Yalçın          Cerit   İlk       Emekli

2 Mehmet      Ai Rin Raş     İlk       Emekli

3 Ayşe            Ekinci Yüksek           İşçi

4 Perihan       Hüner Orta    Öğretmen

5 Neslihan     Eroğlu            Yüksek           Mühendis

6 Serap           Özçelik          Orta    İşçi

7 Merih          Delibalcı        Orta    İşçi

8 Semra          Ceylan            İlk       İşçi

9 Deniz          Ünver  Yüksek           İşçi

10 Canan        Harmancı       Yüksek           Mühendis

11 Tayfun       Ünlütürk         Yüksek           İşçi

12 Meltem     Başbuğ           Yüksek           Diş Hekimi

 

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKÂR PARTİ (MMP)

1 Mehmet      Çamdireg       İlk       Serbest

2 Ali   Adıgüzel         Orta    Serbest

3 İbrahim       Yıldız  Orta    Serbest

4 İsmail          Tekeboğan     İlk       Serbest

5 Mehmet      Aslanlı            Orta    Serbest

6 Hatice         Çayırcı           İlk       Serbest

7 Kenan          Civaoğlu         Orta    Serbest

8 Mustafa       Civaoğlu         Orta    Serbest

9 Süleyman    Önder Orta    Serbest

10 Mehmet    Delibaş           İlk       Serbest

11 Yusuf Gökhan      Türk    Orta    Serbest

12 Mehmet    Açıkgöz          Orta    Serbest

 

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ (BBP)         

1 İsa    Bucak Orta    Müteahhit

2 Mahmut      Karaoglan      İlk       İşadamı

3 Fadıl            Yüksel            Orta    Çiftçi

4 Mehmet İsa            Elçi     İlk       Çiftçi

5 Cumali        Kolkara          Orta    Esnaf

6 Halil            Gümer            Orta    Çiftçi

7 Ali   Başak  İlk       Esnaf

8 Mehmet      Özgürcü         Yüksek           Ziraat Mühendisi

9 Ahmet Yasin          Kaplan            İlk       Çiftçi

10 Bekir         Kolkara          İlk       İşçi

11 Ahmet       Keseroğlu      Orta    Emekli

12 Mehmet    Kolkara          İlk       Esnaf

 

DEMOKRATİK SOL PARTİ (DSP)

1 Emin           Durak  İlk       Emekli

? Mahmut       Çerkez            Orta    İş Adamı

3 Ahmet         Alban  İlk       Çiftçi

4 Halil            Doğan Orta    İşletmeci

5 Şeref           Burç    Yüksek           Öğretmen

6 Netice         Kaya   Yüksek           Finans Müdürü

7 Erkan           Atmanoğlu     Orta    Yönetici

8 Mehmet Emin        Bilgin Orta    Esnaf

9 Mehmet      Atmak Orta    Yönetici

10 Ali Coşkun           Orta    İşletmeci

1 1 Ahmet      Kılıç   Orta    Muhasebe

12 Mehmet    Kurt    İlk       İdareci

 

BAĞIMSIZLAR

0 Mahmut      Cevheri          Orta    İşadamı

0 Ahmet Ersin           Bucak Orta    Çiftçi

0 Lütfü           Doğru İlk       Çiftçi

0 Zülfukar      İzol     Orta    Ziraatçı

0 İbrahim       Tatlıses          İlk       Sanatçı

0 Ömer           Uçar    İlk       Esnaf

0 Zeynel Fatih           Şıhanlıoğlu    Yüksek           Avukat

0 İbrahim       Ayhan Yüksek           Eğitimci

0 İbrahim       Binici Orta    Milletvekili

0 Mehmet      D İlan  Yüksek           Avukat

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AK Partili vekillere ByLock uyarısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com