Advert
Advert
Advert

Urfa Kent Konseyi Seçime Hazırlanıyor

Tarihi Kentler Üyesi olan Şanlıurfa'da Kent Konseyinde seçime gidiliyor. Şanlıurfa Kent Konseyi seçimi için Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 26 Kasım'da yapma karar aldı. Kent Konseyi Başkanlığına hazırlanan Erkan Sözen hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

Urfa Kent Konseyi Seçime Hazırlanıyor
Urfa Kent Konseyi Seçime Hazırlanıyor admin

AK Parti Şanlıurfa Eski İl Başkan Yardımcısı Erkan Sözen'in Şanlıurfa Kent Konseyi Başkanlığına hazırlandığı ve Başkan Nihat Çiftçi'nin de sıcak baktığı öğrenildi.  


ÜYE KAYIT GÜNCELLEMESİ BAŞLADI
Bu arada Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, seçimler öncesi için Şanlıurfa Kent Konseyi Genel Kurul ve Üye Kayıt Güncellemesi çalışmasını başlattı. Üye Kayıt Güncellemesi konusunda da 10 gün süre tanıdı. 10 Kasıma kadar üye kayıt güncellemesi için müracaatları ise  www.sanliurfa.bel.tr wep üzerinde yapılabilecektir. Her mesleki odanın bir temsilcisinin yönetim danışma kurulunda bulunduğu Kent Konseyinde, seçimlere katılmak isteyen dernekler başvuru yaparak listeye girebiliyor. 

ERKAN SÖZEN KİMDİR?
İki dönem AK Parti İl Başkan Yardımcılığı yapan Erkan Sözen, geçmişte Eğitimci olarak Milli Eğitim bünyesinde çeşitli kurumlarda yöneticilik ve öğretmenlik yaptı. Yarınlar için Düşünce Platformu Şanlıurfa İl Temsilciliğini bir süre sürdüren Sözen, SDE (Stratejik Düşünce Derneği) üyeliği devam ediyor. Sözen, Ulusal medya tecrübesinden sonra halen yerel medyada yazarlık yapmaktadır. 

Erkan Sözen Birlik Vakfı Şanlıurfa İl Temsilcisi olarak Kent Konseyi Seçimlerine hazırlanıyor.

Haber: www.balikligol.com 

Urfa Kent Konseyi Urfa Kent Konseyi başkanı erkan sözen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır
Vali Erin: Çocuk işçiliği hukuka ve insan haklarına aykırıdır