Advert
Advert
Advert

Urfa Kart'tan Bedava Biniş!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla 23 Nisan 2013 tarihinde belediyeye ait toplu taşıma araçlarına binen Urfa Kart sahibi öğretmen ve öğrencilerden ücret alınmayacak.

Urfa Kart'tan Bedava Biniş!
Urfa Kart'tan Bedava Biniş!


Şanlıurfa Belediyesi ve BELSAN İmar A.Ş toplu taşımada Urfa Kart sahiplerine yönelik birbirinden avantajlı imkânlar sunmaya devam ediyor.
Dini bayramlar ve kandil günlerinin yanı sıra resmi bayramlarda da miniklere ve gençlere yönelik kampanyalar düzenlediklerini belirten BELSAN İmar A.Ş Genel Müdürü Cengiz Konur ayrıca toplu taşımaya getirdikleri teknolojik yeniliklerle Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıdıklarını söyledi.  
Urfalı miniklerin ve tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dilekleriyle tebrik eden Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Urfa Kart sahibi öğretmen ve öğrencilerin 23 Nisan’da ücretsiz taşınacağını müjdeledi.
Miniklerin Fakıbaba’ya çok sevdiğini, Başkan Amcaları Fakıbaba’nın da çocukları çok sevdiğini ifade eden Fakıbaba, “Sevgi karşılıklıdır. Siz çocukları severseniz, çocuklarda mutlaka sizi sevecektir. Ben tüm miniklerin 23 Nisan Çocuk Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum; hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi
FAKIBABA TÜM MİNİKLERİ UÇURTMA ŞENLİĞE DAVET ETTİ
23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı dolayısıyla 11 Nisan Stadyum alanında Saat 15.00’da uçurtma şenliği düzenleyeceklerini belirten Başkan Fakıbaba, “Tüm çocuklarımızı ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz etkinliklere davet ediyorum” dedi.
URFA’NIN TARİHİ DEĞERLERİ SEMADA DALGALANACAK
Urfa’nın önemli tarihi yerleri olan Mozaikler, Balıklıgöl, Göbeklitepe ve Mahmutoğlu Kulesi v.b resimlerinin bulunacağı uçurtmalar, minik ellerin dokunuşlarıyla Urfa semalarında dalgalanacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır