Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa İHH Bölge Halkı İçin Göç Yardım Kampanyası Başlattı

Urfa İHH Bölge Halkı İçin Göç Yardım Kampanyası Başlattı

Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin bazı il ve ilçe merkezlerinde yaşanan sıcak gelişmelerden dolayı mağdur olan halka yardım amacıyla Urfa İHH yeni bir yardım kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2016 Cumartesi 22:37
Urfa İHH Bölge Halkı İçin Göç Yardım Kampanyası Başlattı


İHH Ş.Urfa Temsilcisi Behçet Atila konu ile ilgili şu açıklamalarda bulundu;  Son zamanlarda Doğu Anadolu Bölgesi ve Güneydoğu Anadolu Bölgemizin bazı il ve ilçe merkezlerinde yaşanan sıcak gelişmelerden dolayı mağdur olan halka yardım amacıyla “Göç Yardım Kampanyası” başlattık.

Malumunuz bu gelişmeler olur olmaz hemen Diyarbakır’a gıda kolileri, bebek biskivüleri, hazır sular, bebek mamaları,  çocuk bezi, hijyen paketleri, elektrikli sobalar vb ayni insani yardım malzemesi gönderdik ve orada Sur halkına dağıttık. Lakin Yeterli değildir. Bunu sürdürmemiz lazım. Bu nedenle bu kampanyayı başlatmış bulunuyoruz. Halkımızın desteğini bekliyoruz.

Bağışçılarımızın Kuveyt Türk Bankası 8323532 nolu hesabımıza ( IBAN: TR79  0020 5000 0083 2353 2000 01) yapacakları bağışlarla Sur, Cizre, Silopi Silvan vb. durumda olan bölgelerdeki mağdur halkın yardımına koşacağız yaralarına merhem olmaya çalışacağız inşallah. Temennimiz o ki bu çatışmalı ortamın bir an önce son bulması ve halkın evlerine dönmesi ve bu tür yardımlara hiç gerek kalmamasıdır.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com