Advert
Advert
Advert

Urfa Hal Pazarı Bayramda kaç gün kapalı olacak?

Ramazan Bayramının yaklaşması ile Şanlıurfa meyve sebze halı kaç gün tatil olacağına ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş tarafından yapılan açıklama ile açıklık getirildi

 Urfa Hal Pazarı Bayramda kaç gün kapalı olacak?
 Urfa Hal Pazarı Bayramda kaç gün kapalı olacak? admin

Hal Pazarı 3 gün kapalı olacak
Ramazan Bayramı önce ŞASEMKOM Başkanı vatandaşlara alışveriş uyarısında bulunarak, hal pazarının bayramda 3 gün boyunca kapalı olacağını söyledi.

Ramazan Bayramının yaklaşması ile Şanlıurfa meyve sebze halı kaç gün tatil olacağına ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş tarafından yapılan açıklama ile açıklık getirildi. Akbaş, "Arefe gününün tatil olmasına rağmen Şanlıurfa Hal Pazarı açık olacak. Vatandaşların fazla mağduriyet yaşamaması için Ramazan Bayramı tatilini kısa tutacağız" dedi.
ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş, “Vatandaşların fazla mağdur olmaması için bayram tatilini kısa tutacağız. Alınan karar ile bayram tatilini 3 gün olarak belirledik. Mağduriyet yaşanmaması için tatili kısa tutacağız. ŞASEMKOM olarak, Ramazan bayramında yapılan, gerek haklı, gerek haksız eleştirileri, dikkate alarak, vatandaşımızın mağdur olmaması için, kurban bayramı tatilini, kısa tutma kararı aldık” şeklinde konuştu..(RUHAAJANS)

Hal Pazarı 3 gün kapalı olacak ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Şanlıurfa sınırında hareketli günler…
Erdoğan'dan sert açıklama:
Erdoğan'dan sert açıklama: "Racon kesilecekse bizzat ben keserim!"