Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Gazisine Ziyaret

Urfa Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Gazisine Ziyaret

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürleri ve Gönüllüleri, Nizipli 15 Temmuz gazisi İsmet Doğan’ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 9 Eylül 2016 Cuma 15:04
Urfa Gençlik Merkezlerinden 15 Temmuz Gazisine Ziyaret


Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürleri ve Gönüllüleri , Nizipli 15 Temmuz gazisi İsmet Doğan’ı ziyaret etti. Ziyarette Şanlıurfa Gençlik Merkezleri Müdürleri Bahçelievler Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP, Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN, Karaköprü Gençlik Merkezi Müdürü Mustafa KIRIKÇI, Bağlarbaşı Gençlik Merkezi Müdürü Mesut BUĞRUL yer aldı.
Bu ziyaret sonunda Gençlik Merkezi Müdürleri adına açıklama yapan Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Hamit DERMAN ise ‘’ Bilindiği gibi 15 Temmuz gecesi Cennet vatanımıza göz dikmiş hain emellerine ulaşmaya çalışan alçak hainler tarafından ülkemiz bir kalkışmayla karşı karşıya kalmıştır. Sözde asker kılığındaki hain teröristler ordumuzun, vatan evlatlarının alın teriyle alınmış olan mühimmatlarını masum halka karşı doğrultmuş ve göz kırpmadan ateş etmekten çekinmemiştir. Bu hain kalkışma neticesinde sokaklara dökülen, tankların önüne yatan, canı pahasına vatanını savunan tüm vatan evlatlarına teşekkürlerimizi iletmek ve bu genç gazi kardeşimizin yapmış olduğu davranışın önemi hakkında farkındalık oluşturmak için gençlerimizle birlikte ziyaret ettik.İsmet Kardeşimizin o gece yaşadıklarını bize anlatırken hem böyle bir gençliğe sahip olduğumuz için gururlandık hem de duygulandık. Allah onun şuurunda gençlerin sayısını artırsın. Allah bir daha milletimize böyle kötü günler göstermesin ‘’ diyerek sözlerini bitirdi.
Bacaklarından yaralanan ve tedavisine Nizip’te devam edilen İsmet Doğan ise ilgi ve alakalarından dolayı Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi Müdürlerine ve gönüllülerine teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da oto hırsızlık şebekesi yakalandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com