Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa Esnafından 3 ay vergi alınmasın

Urfa Esnafından 3 ay vergi alınmasın

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Altun basit usulle çalışan Urfa esnafından 3 yıl vergi alınmamasını talep etti.

Giriş Tarihi: 9 Mayıs 2016 Pazartesi 15:00
Urfa Esnafından 3 ay vergi alınmasın

Mehmet Altun Milletvekillerine gönderdiği dilekçede şunları talep etti:

“Son dönemlerde "Terör" dedikodusu yüzünden ilimizdeki küçük Esnaf ve Sanatkârların işleri epey kırıldı. Gerek terör dedikodusu olsun, Suriyeliler olsun, Kayıtsız ve Ruhsatsız çalışan kaçak iş yerleri olsun gerekse süper marketler ve AVM' ler olsun Şanlıurfalı Esnaf ve Sanatkârların belini büktü, evlerine ekmek parası götüremez duruma düştüler. Bizler de Oda Başkanlığı olarak üyelerimizle yaptığımız görüşmede üyelerimizin bu ekonomik sıkıntıdan çıkmak için en az 3 yıl ilimizdeki Basit Usul vergiye tabi mükellef Esnaf ve Sanatkârlardan vergi alınmamasını istiyorlar. Bu konunun ilgili Maliye Bakanlığı ile görüşülerek çözüm bulunması için gerekenin yapılmasını saygılarımızla arz ederiz”

YORUMLAR
  • yorum2016-05-09 15:44:39AKIL

    BAKKAL BAŞKANI
    ÖNCE İSTANBUL ÇARŞI DİYE ÇADIR AÇANLARA KARŞI GEL

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HAC kuraları ne zaman çekilecek? tarih belli oldu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com