Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Urfa esnafı faizsiz krediyi tercih etti

Urfa esnafı faizsiz krediyi tercih etti

Hükümetin Esnaf ve Sanatkarlara verdiği 30.000 TL faizsiz kredilere talebin oldukça fazla olduğu belirtildi. Bu konu önceki gün Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Yönetim kurulunun Gap Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatiflerinin toplantısında ele alındı.

Giriş Tarihi: 31 Mart 2016 Perşembe 22:58
Urfa esnafı faizsiz krediyi tercih etti

Konu hakkında görüşlerini açıklayan Gap Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifi Başkanı İsmail Karacabey "Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun'a ve ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Hükümetimizin vermeye başladığı 30.000 TL faizsiz kredi için talep hayli fazladır. Plasman eksikliğinden dolayı talepleri karşılamakta zorluk çekiyoruz. Bu konuda Ankara ile görüşmelerimiz devam ediyor, bir an önce plasman çıkartarak üyelerimizin taleplerini yerine getirmenin gayretleri içindeyiz" dedi.

Toplantıya başkan yardımcıları M.Sabri Hanaz, Ahmet Oyan ve Hamut Kırboğa ile birlikte katılan Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Odası Başkanı Mehmet Altun "Geçtiğimiz günlerde Gap Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet kooperatifinin çok güzel bir genel kurul yapıldı. Kurulduğu günden beri başarılı hizmetler veren Sayın İsmail Karacabey ve ekibini yeniden seçildikleri için kutluyoruz. İnşaallah gelecekte daha da başarılı hizmetler vereceğine de inanıyoruz. Son dönemlerde talep yoğunluğu üzerine plasman yokluğundan dolayı üyelerimizin talep ettiği 30.000 TL faizsiz krediyi alamadıkları veya geç aldıkları için üyelerimizin sıkıntıları vardı, ayrıca bazı üyelerimiz kefil bulamama konusunda ve ipotek bulamama konusunda sıkıntıları vardı bu sıkıntıları sayın başkanımıza ilettik. Bu konuda çalışmalarının olduğunu bize belirttiler yakın zamanda çözüleceğine inanıyoruz. Biz Tekrar yeni seçilen başkanımızı ve ekibini tebrik ediyoruz ve başarılar diliyoruz" dedi.

Haber: Ali Aslan / www.balikligol.com 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com