Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa Emniyetine Tam Not!

Urfa Emniyetine Tam Not!

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü 2013 yılı Teftiş Kurulu Denetlemesinden Tam not aldı.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2013 Pazartesi 17:33
Urfa Emniyetine Tam Not!

Emniyetten yapuılan yazılı açıklamada; "Emniyet Teşkilatı, suç ve suçluyla mücadele ederken yürütülen hizmetlerin mevzuat ve talimatlara uygunluğunun incelenmesi ve teftiş edilmesine büyük önem vermektedir. Bu teftişler, Emniyet Teşkilatının hizmet anlayışını sürekli yenilemesini ve yerinde yapılan tespitlere göre güncel çözümler geliştirmesini sağlamaktadır. Teşkilat, kendi iç bünyesindeki Teftiş Kurulu Başkanlığınca görevlendirilen Polis Başmüfettişleri tarafından her üç yılda bir en ince detayına kadar yerinde teftiş edilmektedir.

2013 yılı Teftiş Programı dahilinde Emniyet Genel Müdürlüğümüzce görevlendirilen 5 Polis Başmüfettişi tarafından; Emniyet Müdürlüğümüz merkezindeki İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürlükleri ve Polis Merkez Amirliklerimiz ile İlçelerimizdeki Emniyet birimlerimizin faaliyetlerinin Kanun ve Yönetmeliklere uygunluğu 06-27 Mayıs 2013 tarihleri arasında denetlenmiştir.
Denetleme neticesinde Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğümüze bağlı tüm birimlerimizin yaptıkları iş ve işlemlerin Mevzuatlarımıza uygun olduğu tespit edilmiştir" denildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com