Advert
Advert
Advert

Urfa Eğitim Camiası Ceylanpınar’da Toplandı

Aylık toplantılarını farklı ilçelerde yapmaya devam eden Şanlıurfa İl Milli Eğitim Bu kez Ceylanpınar’da toplandı.

Urfa Eğitim Camiası Ceylanpınar’da Toplandı
Urfa Eğitim Camiası Ceylanpınar’da Toplandı admin
 
İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın Başkanlığında yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, 13 İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri katıldılar.
Ceylanpınar Öğretmenevinde yapılan toplantı, Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç’ın ilçenin eğitim durumu, faaliyetleri ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri anlatan sunumuyla başladı.
Sunum sonrası toplantının açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan, bütün gayelerinin Şanlıurfa’da hoş bir sada bırakmak olduğunu, bunun için çok çalışmaları gerektiğini, birbiriyle uyumlu, organize olarak çalışarak bütün sorunların üstesinden gelebileceklerini belirtti.
Yaklaşık üç saat süren toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin ilçeleriyle ilgili sorunları, yapılması istenenleri istişareleriyle devam etti.
Toplantının son bölümünde Ceylanpınar’da eğitimine devam eden Suriyeli bir öğrencinin yapmış olduğu İl Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Turan’ın portresi, Ceylanpınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Kılıç tarafından kendilerine hediye edildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle