Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya URFA DÜNYA’DA TANITILACAK

URFA DÜNYA’DA TANITILACAK

Türkiye’nin tek ekonomi gazetesi Dünya Gazetesi Şanlıurfa’nın Ekonomi vizyonunu ve Şanlıurfa’da faaliyet gösteren firmalarını okuyucularıyla buluşturacak.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2013 Cumartesi 16:59
URFA DÜNYA’DA TANITILACAK


Türkiye genelinde okuyucularına ücretsiz ulaştıracak olan Şanlıurfa ilavesinde Kentin yeni yatırım fırsatları, Şehrin sosyo ekonomik gelişmeleri,  Avrupa Birliği Projeleri ve yeni hibe fonları, Kentin yükselen sektörleri ve firmaları, yer alacak. Tarım ve Turizm olmak üzere gelecek vadeden sektörler masaya yatırılacak. Ayrıca kentin önde gelen işadamları, Yöneticileri ve Meslek örgütlerinin değerlendirmelerine de yer verilecek.
Dünya gazetesi Şanlıurfa Bölge Temsilcisi Mutlu Güneş tarafından hazırlanan Şanlıurfa ilavesi Ekim Ayı sonunda Dünya Gazetesi okuyucularıyla buluşacak
Gazetenin Bölge Temsilcisi Mutlu Güneş Şanlıurfa ilavesinin Şanlıurfa’yı tanıtmak açısından büyük bir fırsat olduğunu belirterek ilavede yer almak isteyen firmaların biran öncekendileriyle irtibata geçmelerini istedi.
Güneş’ Gazetemizle beraber uzun yıllardır Şanlıurfa bölge ilavesini her yıl düzenli olarak yayınlamaktayız bu ilavelerimiz gerek kentimizde gerekse il dışında büyük ilgi görmekte okuyucular tarafından başvuru kaynağı olarak kullanılmakta hem bölgemizin tanıtımında hemde burada yer alan firmaların kendilerini Türkiye pazarına tanıtmaları için fırsat niteliğinde olan bu ilavemizin çalışmalarına başlamış bulunuyoruz Ekim ayı sonunda okuyucularımızla buluşacak olan ilavemizde yer almak isteyen firmalar bizimle irtibata geçmeliler bu ilavemizde yer alarak çeşitli işortaklıkları yeni Pazar alanları bulabildikleri gibi ürünlerininde tanıtımı yapabilecekler ’diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com