Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Urfa DEDAŞ, Basınla iftarda bir araya geldi

Urfa DEDAŞ, Basınla iftarda bir araya geldi

Dicle Elektrik Dağıtım (DEDAŞ) Şanlıurfa İl Müdürlüğü iftar yemeğinde basın ile bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 9 Haziran 2016 Perşembe 10:10
Urfa DEDAŞ, Basınla iftarda bir araya geldi


Bir Otelde düzenlenen iftar programına DEDAŞ İl Müdürü Osman Hondu, DEPSAŞ Genel Müdürü Avni Doğan, Dicle Elektrik Kurumsal İlişkiler Başkanı Neşet Demirbağ ve Şanlıurfa'da görev yapan gazeteciler katıldı.


İftar sonrası kısa bir açıklama yapan DEDAŞ Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu; “ Şirketimiz bölgenin en büyük şirketlerden bir tanesi, 5 Bin kişi istihdam etmekte. Türkiye’de 21 Bin Milyar Kilovat saatlik bir tüketimde halkımızın hizmetine sunmakta. Amacımız bu bölge insanına kaliteli, sağlıklı ve sürekli enerji temin edebilmek için beraber çalışıyoruz. Bölgemizin coğrafyası ve durumu göz önüne alınırsa bizim her tarafa yetişmemiz mümkün olmuyor. Dolayısıyla siz Basın mensupları bizim elimiz, ayağımız, görünen yüzümüz, işlerimizin takibinde değerlendirilmesinde önderlik ediyorsunuz. Bu bakımdan enerjinin düzgün ve sağlıklı verilmesi için çaba sarf ediyoruz. Ramazan ayı birlik, beraberlik, hoş görü ayı, aslında sizlerle bu toplantıları sürekli yapmalı, halkımız şikayetlerini en kısa sürede öğrenmeli ve sorunların çözmeliyiz"dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gazetecilerden Siverek Kaymakamı Demirel’e ziyaret

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com