Advert
Advert
Advert

Urfa Cumhuriyet Başsavcısı değişti! işte yeni Başsavcı

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı değişti. Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına atanırken, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atandı. peki Sadi Doğan kimdir?

Urfa Cumhuriyet Başsavcısı değişti! işte yeni Başsavcı
Urfa Cumhuriyet Başsavcısı değişti! işte yeni Başsavcı admin


Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesince hazırlanan yaz kararnamesiyle 780 hakim ve savcının yeri değiştirildi. Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Uğurhan Kuş’unda yeri değişti
HSK Birinci Daire Başkanlığından kararnameye ilişkin yapılan yazılı açıklamada, “2017 yılı yaz kararnamesine ilişkin çalışmalar, 03 Temmuz 2017 tarihi itibarıyla sonuçlandırılarak karara bağlandı.
Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcısı Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına atanırken, Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığına atandı.

SADİ DOĞAN KİMDİR?

1974 Mersin Gülnar doğumlu Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, 1997 Ankara Hukuk Fakültesi mezunu olup, 1998 yılında hakim savcı adaylığına başladı. 2001-2004 yıllarında Manavgat Cumhuriyet Savcısı olarak kura ataması yapıldıktan sonra 2004-2006 yıllarında Sivas Ulaş ilçesi Cumhuriyet Savcısı, 2006-2009 yıllarında Şanlıurfa Siverek Cumhuriyet Savcısı, 2009-2011 yıllarında da Konya Ereğli Cumhuriyet Savcısı olarak görev yaptı. 2011 yılında Elmalı Cumhuriyet Başsavcısı olarak ataması yapıldı. 2013 yılında Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı olarak görev yapan Cumhuriyet Başsavcısı Sadi Doğan, 09 Şubat 2015 tarihi itibariyle Burdur Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlamıştır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Başsavcısı Sadi Doğan SADİ DOĞAN KİMDİR? URFA BAŞSAVCI SADİ DOĞAN KİMDİR? BURDUR CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!