Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa Büyükşehire yeni danışman: Nusret Urmak

Urfa Büyükşehire yeni danışman: Nusret Urmak

AK parti eski il başkan yardımcısı ve milletvekili aday adayı Nusret Urmak Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin Danışmanı oldu.

Giriş Tarihi: 25 Şubat 2016 Perşembe 11:27
Urfa Büyükşehire yeni danışman: Nusret Urmak

Ak parti eski il Başkan yardımcısı Nusret Urmak Şanlıurfa Büyükşehir belediye Başkan'ı Nihat çiftçi'nin danışma oldu.

NUSRET URMAK KİMDİR?

1975 Şanlıurfa doğumlu. İlkokul, Ortaokul ve liseyi Şanlıurfa'da tamamladı. 1994 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

1999 yılında aynı Fakültede Yüksek Lisansını eğitimini tamamladı. İyi Derecede İngilizce bilmekteyi. 2004 Yerel Seçimlerinde AK Parti’den Şanlıurfa Belediye Meclis Üyesi seçildi. Görev süresince Belediye Meclisi Başkan Vekili, İmar Komisyonu Üyesi, Ulaşım Komisyonu Üyesi olarak görev yaptı.

Bu dönemde Kent Konseyi Genel Sekreterlik görevini yaptı. 2009 Yerel Seçimler, 2010 Referandum ve 2011 Genel seçimlerinde AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezinde görevler aldı.

2009-2012 yılları arası AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2012 de yapılan AK Parti Şanlıurfa İl Kongresinde tekrar İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi. Yeni Kurulan Haliliye ilçesinde belediye başkan aday adayı olan Urmak, son seçimlerde AK partiden Şanlıurfa milletvekili aday adayı olmuştu.

YORUMLAR
  • yorum2016-02-25 15:23:32MEHMET ALTUN

    HAYIRLI UĞURLU OLSUN. SEVGİLİ KARDEŞİM. MEHMET ALTUN-BAKKALBAŞI

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihat Çiftçi: Ceylanpınar Gelişiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com