Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Urfa Büyükşehir'de Flaş Gelişme! Görevden alındılar

Urfa Büyükşehir'de Flaş Gelişme! Görevden alındılar

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürü Murat Müjdeci ile aynı dairede kadın ve aile şube müdürü olarak görev yapan Abdullah Dut görevinden alındılar.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2016 Cuma 12:28
Urfa Büyükşehir'de Flaş Gelişme! Görevden alındılar

Dün itibariyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında Celalettin güvenç'le birlikte görece gelen her iki müdür, Murat Müjdeci ve Abdullah Dut'un şimdiye kadar kadrosunun verilmediği ve bu görevleri vekaleten sürdürdüğü belirtildi.

Görevden alınan  Sosyal Yardımlaşma Müdürü Murat Müjdeci'nin yerine Karaköprü Eski Sosyal İşler Müdürü olan Mural Karaer atandı.

kadın ve aile şube müdürü olarak görev yapan Abdullah Dut'un yerine ise Sibel Sakızcı atandı.

Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesinden henüz resmi bir açıklama gelmezken, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında yeni görevden alınmaların yaşanacağı söyleniyor. 

www.balikligol.com 

YORUMLAR
 • yorum2016-01-22 16:11:22WAY WAY WAY...

  Bunlar sadece türbine oynuyordu. bırakın iş yapan adam gelsin. şov yapanımız zaten çok.

 • yorum2016-01-22 16:03:45mustafa

  Murat Müjdeci ve diğerlerinin tek suçu iyi birer ak partili olmalarıdır. dağdan gelip bağdakini kovmak ha.. size de kalmaz!

 • yorum2016-01-22 16:02:50Nihat beyin haberi var mı?

  Neden haberi tam yapmıyorsunuz? Kültür Dairesinde gelip personele tepeden bakıp fırça atan adamı neden yazmıyorusunuz? bir insanı görevden almak belki normal ama alış şekli bu olmamalı. hakaret eder gibi kovmak neyin nesi? burada emek vermiş insanlara saygı ve teşekkür etmek gerekmezmiydi=?

 • yorum2016-01-22 15:51:36sorgulayanadam

  Bu adam eger adamsa çalışanları emek harcayanları harcıyor çifçi yakında seçim olacagını unutmuş galiba AZ kaldı ha çifçi demekki hizmet yapmak suçmuş çalan çırpan talan eden sahip çıkmayan ONLARA YARIYORMUŞ .Sen murat bey dik duruşunla onlara çoook ders verdin dik dur kafanı yorma bizler hancıyız onlar yolcu gelip geçecek olan onlardır gerilerinden ders alsınlar

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Vekil Ayhan serbest bırakıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com