Advert
Advert
Advert

Urfa Büyükşehir'de Flaş Gelişme! Görevden alındılar

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sosyal Yardımlaşma Müdürü Murat Müjdeci ile aynı dairede kadın ve aile şube müdürü olarak görev yapan Abdullah Dut görevinden alındılar.

Urfa Büyükşehir'de Flaş Gelişme! Görevden alındılar
Urfa Büyükşehir'de Flaş Gelişme! Görevden alındılar

Dün itibariyle Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında Celalettin güvenç'le birlikte görece gelen her iki müdür, Murat Müjdeci ve Abdullah Dut'un şimdiye kadar kadrosunun verilmediği ve bu görevleri vekaleten sürdürdüğü belirtildi.

Görevden alınan  Sosyal Yardımlaşma Müdürü Murat Müjdeci'nin yerine Karaköprü Eski Sosyal İşler Müdürü olan Mural Karaer atandı.

kadın ve aile şube müdürü olarak görev yapan Abdullah Dut'un yerine ise Sibel Sakızcı atandı.

Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesinden henüz resmi bir açıklama gelmezken, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığında yeni görevden alınmaların yaşanacağı söyleniyor. 

www.balikligol.com 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Celalettin güvenç Murat Müjdeci Abdullah Dut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
WAY WAY WAY...     2016-01-22 Bunlar sadece türbine oynuyordu. bırakın iş yapan adam gelsin. şov yapanımız zaten çok.
mustafa     2016-01-22 Murat Müjdeci ve diğerlerinin tek suçu iyi birer ak partili olmalarıdır. dağdan gelip bağdakini kovmak ha.. size de kalmaz!
Nihat beyin haberi var mı?     2016-01-22 Neden haberi tam yapmıyorsunuz? Kültür Dairesinde gelip personele tepeden bakıp fırça atan adamı neden yazmıyorusunuz? bir insanı görevden almak belki normal ama alış şekli bu olmamalı. hakaret eder gibi kovmak neyin nesi? burada emek vermiş insanlara saygı ve teşekkür etmek gerekmezmiydi=?
sorgulayanadam     2016-01-22 Bu adam eger adamsa çalışanları emek harcayanları harcıyor çifçi yakında seçim olacagını unutmuş galiba AZ kaldı ha çifçi demekki hizmet yapmak suçmuş çalan çırpan talan eden sahip çıkmayan ONLARA YARIYORMUŞ .Sen murat bey dik duruşunla onlara çoook ders verdin dik dur kafanı yorma bizler hancıyız onlar yolcu gelip geçecek olan onlardır gerilerinden ders alsınlar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı