Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa büyükşehir TSE'sini yeniledi

Urfa büyükşehir TSE'sini yeniledi

TSE Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü ve Ankara Bölge Müdürlüğü denetçileri tarafından yapılan tetkikler sonucu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetimi belgesini yenilendi.

Giriş Tarihi: 19 Şubat 2016 Cuma 14:35
Urfa büyükşehir TSE'sini yeniledi

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı salonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, TSE Müfettişleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri ve çalışmaları değerlendirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda Kalite ödüllülerinin önemine dikkat çeken Başkan Nihat Çiftçi, TSE belgelerinin, bir kurumu kaliteye ulaştırmak olduğunu belirtti.

Kaliteli hizmet vermenin önemine dikkat çeken Başkan Çiftçi, "Hedefimiz bir kaliteyi yakalayarak işlerin büyümesi, kaynakların yerinde kullanılması ve vatandaşlarımıza standartların üstünde bir hizmet sağlamak" dedi.

Standartların üstünde hizmet sunmayı amaçlayarak çalıştıklarını belirten Başkan Çiftçi, bu hizmet kapsamında 1.892.000 vatandaşın sorumluluğunu alarak memnuniyeti sağlayacaklarını söyledi.

Başkan Çiftçi, "TSE belgeleri bir standardı belirleme ve oluşturmaktır. Bu standardı belirleme bir kurumu kaliteye ulaştırma hedefleridir. Bu belgeler, buradaki mevzuat, düzenleme ve sistemi denetlemenin esasında kalite vardır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak geçmişte de olduğu gibi hedefimiz bir kaliteyi yakalayarak işlerin büyümesi, kaynakların yerinde kullanılması ve hizmet alan insanlara standartların üstünde bir hizmet almasını sağlamak. 1.892.000 Şanlıurfalıya belirli bir standarda hizmet vererek memnuniyetini sağlamak" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da mühimmat ele geçirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com