Advert
Advert
Advert

Urfa büyükşehir TSE'sini yeniledi

TSE Şanlıurfa Bölge Müdürlüğü ve Ankara Bölge Müdürlüğü denetçileri tarafından yapılan tetkikler sonucu Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, K-Q TSE-ISO-EN 9000 kalite yönetimi belgesini yenilendi.

Urfa büyükşehir TSE'sini yeniledi
Urfa büyükşehir TSE'sini yeniledi

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Toplantı salonunda Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, TSE Müfettişleri ile gerçekleştirdiği toplantıda, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin hizmetleri ve çalışmaları değerlendirildi.

Gerçekleştirilen toplantıda Kalite ödüllülerinin önemine dikkat çeken Başkan Nihat Çiftçi, TSE belgelerinin, bir kurumu kaliteye ulaştırmak olduğunu belirtti.

Kaliteli hizmet vermenin önemine dikkat çeken Başkan Çiftçi, "Hedefimiz bir kaliteyi yakalayarak işlerin büyümesi, kaynakların yerinde kullanılması ve vatandaşlarımıza standartların üstünde bir hizmet sağlamak" dedi.

Standartların üstünde hizmet sunmayı amaçlayarak çalıştıklarını belirten Başkan Çiftçi, bu hizmet kapsamında 1.892.000 vatandaşın sorumluluğunu alarak memnuniyeti sağlayacaklarını söyledi.

Başkan Çiftçi, "TSE belgeleri bir standardı belirleme ve oluşturmaktır. Bu standardı belirleme bir kurumu kaliteye ulaştırma hedefleridir. Bu belgeler, buradaki mevzuat, düzenleme ve sistemi denetlemenin esasında kalite vardır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak geçmişte de olduğu gibi hedefimiz bir kaliteyi yakalayarak işlerin büyümesi, kaynakların yerinde kullanılması ve hizmet alan insanlara standartların üstünde bir hizmet almasını sağlamak. 1.892.000 Şanlıurfalıya belirli bir standarda hizmet vererek memnuniyetini sağlamak" dedi.

Urfa şanlıurfa büyükşehir iso tse
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu