Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfa Belediyesi'nde Gece Ramazan Mesaisi

Urfa Belediyesi'nde Gece Ramazan Mesaisi

Giriş Tarihi: 13 Ağustos 2011 Cumartesi 15:58
Urfa Belediyesi'nde Gece Ramazan Mesaisi

Hava sıcaklığının ortalama 45 C’nin altına düşmediği Şanlıurfa’da, Şanlıurfa Belediyesi Ramazan ayında dışarıda çalışan icracı birimler için mesai saatlerini yeniden düzenledi.
Ramazan ayında altyapı ve üstyapı hizmetlerini aksatmadan sürdüren Şanlıurfa Belediyesi Fen İşleri, ŞUSKİ, Park Bahçe, Zabıta ve Temizlik v.b hizmetlerde görevli personelinin çalışma saatlerini yeniden düzenledi.
 Tüm hemşehrilerinin Ramazan Ayı’nı bir kez daha tebrik ettiğini belirten Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, icracı birimlerde hizmetlerin aksamaması için bazı birimlerde iftardan sahura kadar bazı birimlerde ise sahurdan öğlene kadar mesai yaptıklarını ve bu yöntemle halka daha verimli hizmet verdikleri ifade etti.
Başkan Fakıbaba, "11 ayın sultanı mübarek Ramazanı eda ediyoruz. Havaların aşırı sıcaklığı personelin çalışma performansını olumsuz etkilemekteydi. Özellikle alt ve üstyapı çalışmalarını sürdüren ekiplerimiz güneşin altında, çalışamaz hale gelmekteydi. Şanlıurfa’da sezonu iyi değerlendirmek için çaba gösteren ekiplerimizi çalışma gayretlerinden dolayı ben kutluyorum. Gerek altyapı gerekse de üstyapı da görevli teknik birim ekiplerimizin Ramazan ayı ve aşırı sıcaklar nedeniyle hem verimli hizmetler gerçekleştirmeleri, hem de yıpranmamaları için mesai saatlerini yeniden düzenledik. İftardan sahura kadar, sahurdan öğlene kadar serin bir havada çalışmaya başlayan teknik personelimiz öğle sıcağı başladığında istirahata ayrılarak günlük çalışmalarını tamamlamaktadır. Özellikle Doğumevi Caddesi ve Demokrasi Caddesi’nde yürütülen alt ve üstyapı çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi. Tüm cadde ve sokaklarımızı tozdan ve çamurdan kurtararak modern asfalt yollara ve kilit taşına kavuşturuyoruz. Hızla gelişen kentimizde Ramazan'da da belediye hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmekteyiz" dedi.
www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com