Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Urfa Belediyesi'nde EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimi

Urfa Belediyesi'nde EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimi

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2011 Salı 23:13
Urfa Belediyesi'nde EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimi

Şanlıurfa Belediyesi’nde EFQM Proje Ekibine, KalDer Ankara Şubesi Genel Sekreteri Aybars Gediz tarafından “EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimi” veriliyor.

       Şanlıurfa Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nce El Ruha Oteli’nde organize edilen eğitimde, ulusal kalite ödülü başvuru kitabının hazırlanması için Belediye bünyesinde 20 kişiden oluşturulan EFQM proje ekibine çeşitli eğitimler veriliyor.

     “EFQM Mükemmellik Modeli Kriterleri, EFQM Mükemmellik Modeli Değerlendirme Boyutları, EFQM Mükemmellik Modeli Temel Kavramları” v.b ana başlıkların ele alındığı eğitimlerde EFQM proje ekibi kendi arasında fikir alışverişinde bulunuyor.

     Şanlıurfa Belediyesinin her geçen gün kalite çıtasını yükseltmeye çalıştığını belirten KalDer Ankara Şubesi Genel Sekreteri Aybars GedizDünyada geçerli olan Avrupa Kalite Vakfının işletmelerdeki kuruluşların yönetim kalitesini artırmak amaçlı bir modeli var. Bu modelin Şanlıurfa Belediyesinde uygulanabilmesi için ilgili ekip arkadaşlarımıza çeşitli eğitimler veriyoruz. Bu modelle birlikte hizmet kalitesinin artırılması, vatandaşa daha iyi hizmet verilmesi ve bildiğimiz anlamda yönetim kalitesinin Şanlıurfa Belediyesinde artırılarak tüm paydaşlara yansıtılması hedefleniyor” dedi.

www.balikligol.com

     

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com