Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Urfa Barosu Seçimleri Ertelendi

Urfa Barosu Seçimleri Ertelendi

Şanlıurfa Barosu başkanlık seçimleri bugün Şanlıurfa Eski Belediye Nikah Salonunda yapıldı. ancak yeterli çoğunluk sağlanamadığı için seçim bir sonraki haftaya ertelendi.

Giriş Tarihi: 14 Ekim 2012 Pazar 19:51
Urfa Barosu Seçimleri Ertelendi

Baordan yapılan yazılı açıklamada; "13.10.2012 Cumartesi günü yapılması gereken Baromuz Olağan Genel Kurul toplantısı yeterli çoğunluğun sağlanamaması nedeniyle yapılamamıştır. Çoğunluğun sağlanamadığına dair Seçim Kurulunca mahallinde tutanak tutulmuştur.

Daha önce yapılan duyuru ve Seçim Kurulunca tespit edilen seçim takvimi uyarınca;

Olağan Genel Kurul Toplantısı 20.10.2012 Cumartesi günü, saat:13:00-17:00 arasında, Şanlıurfa Eski Belediye Nikah Salonunda (Öğretmenevi Yanı)

Baro organlarının seçimi ise Baro Organlarının Seçimi ise 21.10.2012 Pazar günü saat: 09:00-17:00 arasında aynı yerde ve aynı gündem dâhilinde icra olunacaktır. Merkez İlçe Seçim Kuruluna bildirilen liste uyarınca Şanlıurfa Barosu seçimlerinde Baro Levhasına kayıtlı 490 Avukat oy kullanabilecektir" denildi.

Balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Süleymaniyeli gençlere halı saha

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com