Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Urfa Barosu Fevzioğlu'nun İzinde

Urfa Barosu Fevzioğlu'nun İzinde

Şanlıurfa Barosu, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu Başkana'a yaptığı saygısızlığı görmezden gelerek; başbakanın tepkisini "saygısızlık" olarak niteledi.

Giriş Tarihi: 12 Mayıs 2014 Pazartesi 20:40
Urfa Barosu Fevzioğlu'nun İzinde

Şanlıurfa'nın baro yapısını temsil etmeyen bir duruş sergileyen Şanlıurfa Barosu Başkanı Ali Fuat Bucak;TBB Başkanı Metin Feyzioğlu’nun konuşması esnasında Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan müdahale ederek sözünü kesini saygı sınırını aşan hakaretamiz sözler olarak değerlendirdi.

Demokrasinin vazgeçilmez prensiplerinden biri de ifade ve fikir özgürlüğüdür.  Kendisi toplantıyı terk edebilir ya da mazeret bildirip kalkabilirdi. Ancak bunun yerie birlik başkanımıza bağırarak, ağır sözler sarfetmesi kabul edilemez bulduğunu söyleyen Bucak; "yapılan davranışı kınarken, herkesi karşılklı saygı ve hukuk devletinin kurallarına uygun davranmaya davet ederiz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com