Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor Urfa Atletizm Kulübü takım halinde 1. oldu

Urfa Atletizm Kulübü takım halinde 1. oldu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, spora ve sporcuya desteğini il sınırlarının dışına da taşıyor.

Giriş Tarihi: 4 Eylül 2014 Perşembe 11:02
Urfa Atletizm Kulübü takım halinde 1. oldu

Yurt dışı ve yurt içinde düzenlenen festivaller, turnuvalar ve müsabakalara destek veren Büyükşehir Belediyesi, Urfa’nın her platformda temsil edilmesini sağlıyor.

Urfa Atletizm Kulübü Artvin’de
Büyükşehir Belediyesi, Urfa Atletizm Kulübünü bu yıl 42. si düzenlenen Arhavi Festivali kapsamındaki 10 Km’lik yol koşusuna katılmak üzere Artvin’e gönderdi. Urfalı atletler, koşu öncesinde ve sonrasında Karadeniz Bölgesi’ni de doyasıya gezme imkânı buldu.

Şanlıurfalı Atletler Arhavi’den Kupayla Döndü
Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım desteği sayesinde Artvin Arhavi’de düzenlenen 10 Km’lik yol koşusuna 25 kişilik atlet kafilesiyle katılan Urfa Atletizm Kulübü takım halinde 1. oldu ve Şanlıurfa’ya kupayla döndü.

Çeşitli yaş kategorilerinde birinci, ikinci ve üçüncülük başarıları elde eden Urfalı atletizmcileri tebrik eden Şanlıurfa Atletizm İl Temsilcisi Ömer Faruk Kesik, kendilerine daima destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve ekibine teşekkür etti.

Türkiye’nin birçok yöresinde düzenlenen koşulara Şanlıurfa adına katıldıklarını ifade eden Ömer Faruk Kesik, “Bundan 2 ay önce yine Urfa Atletizmi adına Fındıklı’daydık. Her yıl yaklaşık 10 ila 15 organizasyona takım halinde katılıyoruz. Son zamanlarda Urfa atletizmini Türkiye’de temsil etmekten onur duyuyoruz. Artvin’in Arhavi ilçesindeki koşuya 25 kişilik bir kafile ile geldik.

Sportif faaliyetlerde asıl amaçlarının Urfa’yı tanıtma çabası olduğunu kaydeden Urfalı Atletizmci Hamit Çalış ise Büyükşehir Belediyesi’nin desteğine vurgu yaptı ve bu desteğin önümüzdeki organizasyonlarda da devam etmesini istedi.

Büyükşehir Belediyesi’nin ana sponsorluğunda Arhavi Koşusuna katılmaktan memnuniyet duyduğunu belirten Salih Barışan ise kendilerine bu imkanı sunan Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.
Yapılan koşuda Urfa Atletizm Kulübü takım halinde 1. olurken bazı kategorilerde ise ikincilik ve üçüncülük elde etti.

Urfalı sporcular koşu öncesinde ve sonrasında Tunceli, Erzincan, Trabzon, Rize, Artvin gibi illeri gezme imkânı bulurken ayrıca Gürcistan Batum’u da görme imkânı yakaladılar.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfaspor sessiz kalmadı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com