Reklamı Geç
Advert
Advert

Urda'da büyük değişim yaşanıyor!..

Urda'da büyük değişim yaşanıyor!..
Urda'da büyük değişim yaşanıyor!..

Köprülü kavşaklar, üst geçitler, sosyal konutlar v.b en azından belediyenin bu yıl hazırladığı 50 proje var. Vatandaşlarımız şahit olacaktır ki bu projelerimiz yavaş yavaş hayata geçecektir” dedi.

Önce Allah’ın izniyle sonra da belediye çalışanları ve Urfalılar hep birlikte bu işi başaracaklarını aktaran Fakıbaba, Urfa’yı çağdaş bir kent konumuna getirmeye çalıştıklarının altını çizdi. Sabahın 5’in de kalkıp gecenin geç saatlerine kadar ekip olarak mesai harcadıklarını hatırlatan Fakıbaba, “İnşallah bu senenin sonunda tüm bu projelerin karşılığını almış olacağız” dedi.

Cumhuriyet caddesinde bulunan mazgaldan yayılan kokuya çevre esnafı ve vatandaşların tepkili.
Çevrede bulunan esnaflardan bazıları "Yaklaşık 1 haftadır bu pis kokuya katlanıyoruz. Pis kokulardan iş yerlerimizde duramaz olduk. Bulaşıcı hastalık kapmaktan korkuyoruz. Belediyenin bu soruna biran önce çözüm bulmasını istiyoruz" dediler.


"Bağlarbaşı mahallesinde ise sular kesiliyor"
Bağlarbaşı Mahallesindeki esnaflar yaklaşık bir haftadır gün içerisinde sürekli sularının kesilmelerinden şikâyetçiler. Bağlarbaşı mahallesinde esnaflardan Faruk Kaya; “Yaklaşık bir haftadır sularımız gün içerisinde sürekli kesiliyor. Bu durum işlerimizi aksatıyor. Fırıncılık mesleğiyle uğraşıyoruz ekmek yapmak için suya ihtiyacımız oluyor. Sular ise gün içerisinde kesiliyor, bu durum karşısında hazır su almak zorunda kalıyoruz. Suların kesik olması satışlarımızı da etkiliyor. Belediye’nin bu sorunumuza çözüm üretmesini istiyoruz” dedi.


Murat Çiftçi / www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Otopark Sorununa Kalıcı Çözüm
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası
Urfa'da 23 Nisan'ı ranta çevirdiler iddiası