Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem ÜNİVERSİTEYE 13 MİLYONLUK KATKI SAĞLADILAR

ÜNİVERSİTEYE 13 MİLYONLUK KATKI SAĞLADILAR

Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, özverili çalışmalarıyla üniversiteye 13 milyonluk katkı sağladı.

Giriş Tarihi: 19 Kasım 2015 Perşembe 15:04
ÜNİVERSİTEYE 13 MİLYONLUK KATKI SAĞLADILAR

2015-2016 bütçe yılları içerisinde gerçekleştirilecek olan Cihaz ve Demirbaş malzemelerinin alımı için 84 milyon TL para harcanması öngörülüyordu. Harran Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü, Ekonomi Bakanlığından Üniversite adına Yatırım Teşvik Belgesi alarak bu paranın KDV’si olan 13 milyon TL’yi ödemeden muaf oldu.

Yatırım Teşvik Belgesinin alınmasına katkı sağlayan emek ve zaman veren Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinatörlüğü başkanı ve personeline katkılarından dolayı teşekkür eden Harran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Taşaltın; “Ekonomi Bakanlığından alınan Yatırım Teşvik Belgesi ile üniversitemize 13 milyon destek sağladık. Rektör Yardımcımız Ercan Yeni Hocamızın Komisyon başkanlığında, personellerimiz Ahmet Yüzübeyaz, Serkan Arslan, Cenap Alaybeyi, Ahmet Aktimur’un çalışmalarıyla daha önce 33 üniversitenin faydalandığı yatırım teşvik belgesini bizim üniversite adına alarak Üniversitemize 13 milyonluk katkı sağladılar. Ercan hocamızı ve ekip arkadaşlarımızı göstermiş oldukları bu özverili çalışmalardan dolayı kutluyorum” dedi.
Yatırım Teşvik Belgesi alımında emeği geçen HÜBAK çalışanları Ahmet Yüzübeyaz, Serkan Arslan, Cenap Alaybeyi ve Ahmet Aktimur, Senato toplantısında Rektör Taşaltın tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da, Kırsal Mahallelerin Sorunları Masaya Yatırıldı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com