Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Üniversitedeki Güvenlik Personeline Eğitim Verildi

Üniversitedeki Güvenlik Personeline Eğitim Verildi

Harran Üniversitesinde görev yapan güvenlik personeline, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından güvenlik önlemleri konusunda eğitim verildi.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2016 Cuma 12:01
Üniversitedeki Güvenlik Personeline Eğitim VerildiHarran Üniversitesinde Yenişehir Yerleşkesinde 2 gün devam edecek olan eğitimlerle, üniversitede görev yapan güvenlik personeline, halkla iletişim, kitle psikolojisi, öfke kontrolü, stres yönetimi, kalabalık yönetimi, şüpheli şahıs, paket ve benzeri maddelere karşı alınacak önlemler konusunda eğitimler veriliyor.
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü öğreticileri tarafından Harran Üniversitesinde görev yapan güvenlik personeline uygulamalı savunma eğitimi de verildi.
Öğrencilerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitim görmeleri ve güvenlik birimi olarak görevlerini en iyi şekilde yapmak için tüm personeli eğitimden geçireceklerini belirten Güvenlik Şube Müdürü Çetin Kılıç; “Koruma ve Güvenlik Birimi olarak sunmuş olduğumuz güvenlik hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve nitelikli güvenlik personeli yetiştirmek için Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden gelen eğitimciler, güvenlik personelimize; halkla iletişim, kitle psikolojisi, öfke kontrolü, stres ve kalabalık yönetimi, şüpheli şahıs, paket ve benzeri maddelere karşı alınacak önlemler ve savunma taktikleri alanında eğitim veriyorlar.
Güvenlik görevlilerimiz, görmüş oldukları eğitimlerini çalışma hayatına tatbik ederek, daha iyi ve kaliteli güvenlik hizmeti sunacaklardır” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

28 ŞUBAT’TA KALDIRILAN YUMRUK

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com