Advert
Advert
Advert

Üniversitedeki Güvenlik Personeline Eğitim Verildi

Harran Üniversitesinde görev yapan güvenlik personeline, Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü tarafından güvenlik önlemleri konusunda eğitim verildi.

Üniversitedeki Güvenlik Personeline Eğitim Verildi
Üniversitedeki Güvenlik Personeline Eğitim VerildiHarran Üniversitesinde Yenişehir Yerleşkesinde 2 gün devam edecek olan eğitimlerle, üniversitede görev yapan güvenlik personeline, halkla iletişim, kitle psikolojisi, öfke kontrolü, stres yönetimi, kalabalık yönetimi, şüpheli şahıs, paket ve benzeri maddelere karşı alınacak önlemler konusunda eğitimler veriliyor.
Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü öğreticileri tarafından Harran Üniversitesinde görev yapan güvenlik personeline uygulamalı savunma eğitimi de verildi.
Öğrencilerin daha huzurlu ve güvenli bir ortamda eğitim görmeleri ve güvenlik birimi olarak görevlerini en iyi şekilde yapmak için tüm personeli eğitimden geçireceklerini belirten Güvenlik Şube Müdürü Çetin Kılıç; “Koruma ve Güvenlik Birimi olarak sunmuş olduğumuz güvenlik hizmetlerinin kalitesini yükseltmek ve nitelikli güvenlik personeli yetiştirmek için Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğünden gelen eğitimciler, güvenlik personelimize; halkla iletişim, kitle psikolojisi, öfke kontrolü, stres ve kalabalık yönetimi, şüpheli şahıs, paket ve benzeri maddelere karşı alınacak önlemler ve savunma taktikleri alanında eğitim veriyorlar.
Güvenlik görevlilerimiz, görmüş oldukları eğitimlerini çalışma hayatına tatbik ederek, daha iyi ve kaliteli güvenlik hizmeti sunacaklardır” dedi.

harran üniversitesi güvenlik personeli eğitim urfa eğitim haber Şanlıurfa urfa haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle