Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ÜNİVERSİTEDE KAYITLAR TAMAMLANDI

ÜNİVERSİTEDE KAYITLAR TAMAMLANDI

2013-2014 eğitim ve öğretim yılında Harran Üniversitesini kazanan öğrencilerin kayıtları bugün tamamlandı.

Giriş Tarihi: 6 Eylül 2013 Cuma 22:18
ÜNİVERSİTEDE KAYITLAR TAMAMLANDI


Üniversitenin Osmanbey yerleşkesi merkezi kafeteryada başlayan ve bir hafta boyunca devam eden kayıtlarda Harran Üniversitesi rektörü Prof.Dr. İbrahim Halil Mutlu kayıt alanını gezerek öğrencilerle sohbet edip, kayıtlarını tamamlayanlara öğrenci kimlerini verdi.
Rektör Mutlu kayıtlarla ilgili yaptığı açıklamalarında;  “Bugün kayıtlarımızın son günü. Çok güzel bir kayıt haftası geçirdik, kayıtlarımızda hiçbir sorun ve aksaklık olmadı, buradan emeği geçen herkese ve desteklerinden dolayı Belediye yetkililerine teşekkür ederiz.
Hep birlikte huzurlu bir eğitim dönemini temenni ederek eğitim-öğretime başlayacağımızı umuyoruz.
Fakültelerimizin tamamı tercihlerle dolmuştur buda gerek üniversitemiz gerekse Şanlıurfa için sevindirici bir olaydır. Yüzde 95’e varan bir doluluğumuz var. Kayda gelen öğrencilerimiz topluluklara ve kulüplere de üye kayıtlarını yapabiliyorlar. Bu da üniversitenin hem başarısını, hemde tercih edilen bir üniversite olduğunu göstermektedir. Bundan dolayı başta Akademisyenlerimize olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Hedefimiz büyüktür. İki yıldan beri aldığımız yabancı uyruklu öğrencilere ek olarak bu yıl devlet tarafından burslu olarak başta Lisans ve Lisansüstüne öğrenciler de üniversitemize gelmeye başlamıştır.
Bir üniversitenin olmazsa olmazı tanınılabilirliğidir. Üniversitemiz bir dünya üniversitesi olma yolunda hızla ilerlemektedir. Biz öğrenci odaklı bir üniversite olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.
Ben eminim ki üniversitemiz daha büyük başarılara imzasını atacaktır, bundan dolayı da tekrar çalışanlarımızı ve öğretim üyelerimizi tebrik ediyorum.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

BAŞKAN EKİNCİ, GELECEĞİN LİDERLERİYLE BİRARAYA GELDİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com