Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÇORBA EVİ

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÇORBA EVİ

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi'nin Harran Üniversitesi Eyyübiye Kampusünde açtığı çorba evini ziyaret eden Başkan Nihat Çiftçi ve Rektör Ramazan Taşaltın öğrencilerle birlikte çorba içip sohbet ettiler

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 14:41
ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÇORBA EVİ

 Sabahın erken saatlerinde Harran Üniversitesini ziyaret eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, Harran Üniversitesi Rektörü Ramazan Taşaltın'la birlikte Kampüs alanında Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu çalışmaları inceledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kampüs alanında yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Nihat Çiftçi, daha sonra yeni açılan çorba evinde öğrencilerle bir araya geldi.

Burada öğrencilerin taleplerini tek tek not eden Başkan Nihat Çiftçi, Büyükşehir Belediyesi tarafından kampüse yönelik ulaşım ile ilgili yapılan çalışmaları anlatarak, eğitim ve öğretime destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Rektör Taşaltın, Büyükşehir'in eğitime ve üniversiteye verdikleri hizmetlerden dolayı Başkan Nihat Çiftçi'ye teşekkür etti.

YORUMLAR
  • yorum2015-11-21 11:27:47Hüseyin

    Rektör bey çok azimli ve çalışkan bir insan umarım menfaatperestler tarafından tuzağa düşürülmez

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

HARRAN ÜNİVERSİTESİ’NDE ‘BAŞARININ YOLLARI’ SÖYLEŞİSİ

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com