Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Umut Kervanı Platformu Adana'da toplandı

Umut Kervanı Platformu Adana'da toplandı

Türkiye genelinde yaptığı yardım faaliyetleriyle dikkat çeken Umut Kervanı Platformu, 3'üncü bölge toplantısını Adana'da gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 29 Kasım 2015 Pazar 08:36
Umut Kervanı Platformu Adana'da toplandı

Umut Kervanı Yardım Platformu 3’üncü Bölge Toplantısı, Adana’da düzenledi. Adana Umut Der Gıda Bankası’nın ev sahipliğinde gerçekleşen programa; Platformun 3’üncü bölgesinde yer alan Adana, Mersin, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa ve Adıyaman illerinden STK yetkilileri katıldı.

Adana Umut Der Konferans Salonu’nda sabah kahvaltısının ardından başlayan programın açılış konuşmasını yapan Umut Kervanı Yardım Platformu Genel Koordinatörü Mahsum Ayyıldız, Platformun kuruluş amacı ve yaptığı faaliyetler hakkında kısaca bilgilendirmelerde bulundu.

Ayyıldız’ın toplantının gündem maddelerini okumasının ardından programda eğitim semineri bölümüne geçildi. Eğitimci Yazarlar Murat Kılıç ve Hasan Aydınlık’ın ayrı ayrı yaptıkları sunumda; STK’ların misyon ve vizyonu ayrıntılarıyla anlatıldı. Sinevizyon eşliğinde gerçekleşen seminere STK yetkilileri de görüş ve önerileri ile destek sundular.

Sonuç ve kapanış konuşmasını yapan Umut Kervanı Yardım Platformu Genel Koordinatörü Ayyıldız, platformlarına bağlı derneklerin tek gayesinin Allah’u Teâlâ’nın rızasını umarak faaliyet sürdürmek olduğunu belirtti. Yardım faaliyetlerinde bulunurken uyulacak prensipler ve davranış biçimini detaylarıyla anlatan Ayyıldız, ayrıca STK’ların sosyal ve fiziksel donanımı ve STK’ların yetkilileriyle üyelerinin kişisel gelişimi konusunda da bilgiler paylaştı.

Program saat 17.00’de yapılan kapanış duasıyla sona erdi.

(İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da vicdansızlığın böylesi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com