Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Uluslararası Aile ve Sosyal Politikalar zirvesinde Urfa damgası

Uluslararası Aile ve Sosyal Politikalar zirvesinde Urfa damgası

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın Uluslararası Aile ve Sosyal Politikalar Zirvesinde Şanlıurfa’yı temsilen katılan Handan Karataş, “Güçlü Kadın Güçlü STK Güçlü Toplum” projesini tanıtarak kadının ve ailenin yanın da olduklarını anlatan bir sunum yaptı.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2013 Çarşamba 15:26
Uluslararası Aile ve Sosyal Politikalar zirvesinde Urfa damgası

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşti. Ankara’da düzenlenen zirveye, Başbakan Erdoğan eşi Emine Erdoğan ile birlikte katıldı. Toplantıda Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile birlikte çok sayıda yerli ve yabancı davetlide hazır bulundu.

 

Yaptığı konuşmada ailenin, ilk ve en önemli eğitim zemini olarak bir okul olduğunu ifade eden Başbakan Erdoğan "Anneleri ailenin temel unsuru, temel yapı taşı olarak görüyor ve her alanda en güçlü şekilde destekliyoruz'' dedi.

 

Şanlıurfa’dan Elbirliği Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Handan Karataş uluslar arası aile Zirvesine davet edildi. Zirvede “Güçlü Kadın Güçlü STK Güçlü Toplum” projesini tanıtarak kadının ve ailenin yanın da olduklarını anlatan bir sunum yaptı.

 

Bakanlık tarafından aile danışmanlarına verilecek eğitim standartları noktasında, Avrupa verilerini değerlendiren Elbirliği Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Handan Karataş’ın “AB ve ABD’nin standart ve kriterleri bize uymaz. Bizim kendi kriterlerimizi ve standartlarımızı belirlememiz gerekir” tespitleri zirve sonuç bildirisinde yer aldı.

 

Yerel ve ulusal 200 üzerinde katılımcı davet edildi. 74 kişinin tebliğ sunduğu zirve 2 gün sürdü. Zirve sonunda tebliğ sunan katılımcılara plaket verildi. Şanlıurfa’dan davet edilen Handan Karataş yaptığı tebliğ sonrası, plaket hediye edildi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com